کاشت مو به روش fci

با ما باشید تا در مورد کاشت مو به روش fci ، بیشتر بدانید.
کاشت مو روش های گوناگونی دارد و ما در کلینیک تخصصی بیرانوند این هدف را دنبال میکنیم که در گام اول مشتریانمان به آن چه در ذهنشان از زیباییشان تصور داشتند برسند و در گام دوم با کسب رضایت آنها برند محبوب کلینیک بیرانوند را به دوستان و آشنایان معرفی نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر شما متوانید با شماره تلفن 09120086192 تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما در مورد کاشت مو به روش fci مشاوره رایگان دریافت نمایید.
اکنون به چند سوال پر تکرار که احتمالا در ذهنتان هست پاسخ میدهیم:
چگونه می توانم بعد از کاشت مو سرم را پنهان کنم؟
برای محافظت و همچنین جلوگیری از خطر آسیب به پیوند مو، استفاده از کلاه گشاد (مانند کلاه ماهیگیر) یا کلاه سبک و گشاد توصیه می شود. از هر نوع لباس سر تنگ مانند کلاه توپی یا بند بپرهیزید. پزشک به شما در تعیین نوع ایده آل کلاه کمک می کند

آیا پس از کاشت مو مجدداً موهای شما از دست خواهد رفت؟
ریزش گرافت های مو بعد از کاشت مو بین 1 تا 5 هفته پس از کاشت مو قابل مشاهده است. با این حال، چند ماه پس از عمل، بیماران اغلب از ریزش مداوم مو نگران هستند. آنها می توانند مطمئن باشند که موهای جدید در نهایت دوباره رشد خواهند کرد.

آیا می توانم بعد از کاشت مو سر کار بروم؟
به طور ایده آل 10-14 روز بعد از جراحی مرخصی بگیرید. در صورت امکان از خانه کار کنید، حتی اگر فقط چند روز در هفته باشد. در صورت لزوم از کلاه برای محافظت از پیوند مو استفاده کنید. سعی کنید در چند هفته اول هیچ جلسه بزرگی را رزرو نکنید.

021-22255007     info@banimoo.

com    
ویزیت آنلاین (رایگان)
کاشت مو به روش FCIبا پیشرفت علم و همچنین شاهد ابداع روش جدیدی ازکاشت مو هستیم که البته تاکنون در مرجله تحقیق وازمایش است و در این روش که به نام FCI سناخته میشود شمال فرآیندی ازمایشگاهی است که طی آن با استفاده از فناوری تکثیر مو بانک مو را افزایش داده و پس از آن کاشت مو را انجام می دهند به عبارت دیگر در این روش ابتدا از ناحیه بانک موی فرد تعدادی مو را از پشت سر برداشت کرده و در آزمایشگاه سلول های مورد نیاز را برداشتکرده و افرایش مدهندد تا انجا که تعداد آن ها از یک عدد به 100 و یا گاها به 1000 عدد برسد و همین امر باعث .

می شود که دیگر محدودیتی در بانک مو شاهد نباشیم.

 
 
 
 
با توجه به این که کاشت مو به روش fci روشی کاملا جدید است و هنوز نتایج آن مشاهده نشده است تا بتوان در افراد مختلف آن را بررسی کرد، معایب این روش هنوز کاملا مشخص نیست؛ اما بهتر است بدانید که روش کاشت FCI نسبت به روش های دیگر بسیار زمان بر است زیرا ابتدا باید بانک مو را در محیط آزمایشگاهی کشت داد و پس از انجام مراحل کشت و تکثیر سلولها ، در جلساتی دیگر کار تزریق صورت گیرد.

احتمال می رود که تراکم مو در این روش به صورت یکدست نباشد و در جاهایی شاهد رشد و رویش مو بیشتری باشیم ولی در هر صورت می توان با ظرافت کامل و هنرمندی این کار را انجام داد تا نتیجه مطلوب و بهتری به دست آورد.

چرا بانیمو؟
کلینیک ما
کاشت مو
ترمیم مو
پوست و زیبایی
مشاوره
 
 
 
 

 

.

Copyright © 2020 Banimoo, All rights reserved

ادامه پاسخ به چند سوال پر تکرار:

آیا می توانم موهایم را بعد از کاشت لمس کنم؟
به مدت دو یا سه روز پس از جراحی، حتی به آرامی به پیوندهای خود دست نزنید و حداقل به مدت پنج روز از برخورد مستقیم آب به ناحیه گیرنده خودداری کنید. با رقیق کردن شامپو در یک فنجان پلاستیکی و به آرامی اجازه دادن به شامپوی آبکی روی محل جراحی، ناحیه پیوند را تمیز کنید. به همین ترتیب آبکشی کنید.

چگونه می توانم بعد از کاشت مو بخوابم؟
پس از کاشت مو، باید به پشت و رو به بالا بخوابید. شما در حالی که سر خود را روی یک بالش گردن می خوابید تا سر خود را در وضعیت صحیح بالا نگه دارید. از چرخیدن و چرخاندن یا خوابیدن روی شکم خودداری کنید.
برای مشاوره رایگان و کاشت مو به روش fci با کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند با شماره 09120086192 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *