کاشت مو برای افراد کاملا طاس

با ما باشید تا در مورد کاشت مو برای افراد کاملا طاس ، بیشتر بدانید.
داشتن چهره مناسب یکی از موثر ترین آیتم هایی هست که در برخورد اول با هر شخص، میتوانیم به صورت نسبی از درون آنها آگاه و انرژی دریافت نماییم. به صورت کلی چهره دارای بیشترین وزن اثر زیبایی شناختی یک انسان است و داشتن مو میتواند زیبایی صورت و مجموعه اعضا در کنار هم را به صورت خیلی جدی انسان را زیباتر کند. از این رو ما در کلینیک تخصصی کاشت مو و کاشت ریش و کاشت سیبیل بیرانوند، بر این آمده ایم تا با دارا بودن یک تیم تخصصی کامل و کادری مجرب همراه دستگاه و تکنولوژی های مدرن این نیاز زیبایی را برای شما مردم عزیز کشورمان فراهم نماییم. برای کسب مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید تا مشاوران و کارشناسان ما شما را در انتخاب بهترین روش راهنمایی نمایند.
کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند به صورت ویژه با قیمت مناسب و شرایط اقساطی در کنار شما میباشد.
کاشت مو یا کاشت مو برای افراد کاملا طاس روشی است که در آن جراح پلاستیک یا پوست موها را به ناحیه طاس سر منتقل می کند. جراح معمولاً موها را از پشت یا کنار سر به جلو یا بالای سر حرکت می دهد.
کاشت مو معمولاً در مطب با بی حسی موضعی انجام می شود.
الگوی طاسی مسئول اکثر ریزش مو است. این به ژنتیک باز می گردد. موارد باقی مانده ناشی از عوامل مختلفی است، از جمله:
رژیم غذایی
فشار
بیماری
عدم تعادل هورمونی
داروها
کاشت مو چقدر طول می کشد؟
به طور کلی کاشت مو برای تمام عمر شما دوام خواهد داشت. آنها به گونه ای طراحی شده اند که دائمی باشند و به ندرت مردم به انجام آنها نیاز دارند. بلافاصله پس از تکمیل کاشت مو توسط پزشک، می توانید شکل خط موی جدید و بهتر خود را ببینید.
کاشت مو چقدر دائمی است؟
حرکت فولیکول های مو دائمی است. هیچ راهی برای بازگرداندن آنها به موقعیت قبلی وجود ندارد. اما مانند بقیه فولیکول‌های مو، فولیکول‌های پیوند شده طول عمر دارند. در برخی مواقع، آنها ممکن است به تدریج تولید مو را به همان اندازه که قبلا انجام می دادند متوقف کنند.

فهرست مطالب
آیا یک فرد کاملا طاس می تواند کاشت مو داشته باشد؟
کاشت مو درمانی زیبایی است که برای پیوند مو ها از فولیکول های موجود بر سر استفاده خواهد شد.

افرادی که دارای موهایی با رشد نرمال می باشند معمولا بین 80000 الی 120000 تار مو روی سر خود دارند؛ اما این تعداد برای افراد مختلف متفاوت است.

زمانی که موها به مرحله پایانی رشد خود می رسند موهای موجود ریخته و موهای جدید رشد می کنند.

هرچه که سن افراد افزایش می یابد، شاهد کاهش تعداد فولیکول های موجود بر سر خواهید بود؛ اما ممکن است برخی از افراد از سن مشخصی به بعد دچار طاسی کامل سر شوند.

هنگامی که فردی از مشکل کم پشتی و یا کم حجمی موهای خود رنج می برد، بسیاری از پزشکان و دوستان به انجام کاشت مو توصیه می کنند.

برای انجام hair transplant نیاز به برداشت و استخراج فولیکول ها از نواحی پشت سر می باشد؛ اما برای افرادی که دچار طاسی کامل سر می باشند استخراج فولیکول ها ممکن نمی باشند؛
بنابراین آیا می توان اینگونه نتیجه گرفت که کاشت مو برای این چنین افراد ممکن نبوده و هرگز نمی توانند برای بازگردانی موهای از دست رفته خود اقدام کنند؟ قطعا پاسخ به این سوال منفی است؛ اما چگونه؟
پیوند برای تمام افرادی که دارای شرایط لازم کاشت مو می باشد ممکن است؛ اما یکی از فاکتورهای لازم برای انجام کاشت مو، وجود تعداد فولیکول های لازم در قسمت های پشت و یا کنارهای سر می باشد؛ اما افراد طاس چگونه می توانند از این درمان برا بازگردان موهای از دست رفته خود استفاده کنند؟
تنها تفاوت موجود بین روش انجام hair transplant در بین افراد طاس و افراد کم مو است است که فولیکول مو به جای نواحی پشت سر، از قسمت های دیگر بدن استخراج شده و بر سر کاشته خواهند شد.

هنگامی که پزشکان نتوانند تعداد فولیکول لازم را از موهای سر تامین نمایند، از موهای بدن استفاده می کنند.

اما لازم به ذکر است که نوع و بافت موهای بدن با موهای سر متفاوت می باشد؛ بنابراین پزشک مربوطه باید تا حد امکان تمام دقت خود را به خرج دهد تا موهای ناحیه ای از بدن را انتخاب کند که از نظر جنس و بافت به موهای سر نزدیک تر باشد.

با این حال همواره کمی تفاوت بین موهای بدن و موهای سر احساس می شود.

یکی از سوالات رایج در بین مردان طاس این است که آیا از فولیکول های فرد دیگری برای پیوند مو به سر وی استفاده می شود؟
بسیاری از افراد گمان می کنند که همانند پیوند عضو برای کاشت مو نیز می توان از فولیکول های شخص دیگری استفاده نمود؛ اما چنین امکانی درباره مو وجود ندارد.

به همین علت از موهای بدن تحت عنوان کاشت مو BHT برای پیوند مو به نواحی طاس استفاده خواهد شد.

بطور معمول برای ایجاد ظاهری طبیعی و نرمال، پوشاندن کامل مناطق طاس سر نیاز به 7000 الی 8000 پیوند دارد.

برای تامین این تعداد فولیکول از نواحی دیگر بدن فولیکول های جمع آوری شده و بر سر کاشته می شوند.

انتخاب ناحیه اهداکننده از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا فولیکول های انتخاب شده باید لحاظ جنس، رنگ، طول و ضخامت با موهای سر مطابقت داشته باشند به همین علت نمی توان از هر ناحیه دلخواه فولیکول استخراج کرد.

اکثر پزشکان از قسمت هایی نظیر ریش، قفسه سینه و زیر بغل تعداد فولیکول مورد نیاز را جمع آوری کرده و در ناحیه گیرنده پیوند می زنند.

به دلیل استفاده از موهای اندام های دیگر بدن، این درمان به روش FUE انجام می شود بنابراین هیچگونه زخم خطی بر بدن باقی نخواهد ماند.

یکی از بهترین فولیکول ها برای پیوند زدن، ریش می باشد زیرا دارای ضخامت مناسبی بوده و تراکم بالایی دارد.

بنابراین پزشک می تواند با توجه به مقدار مورد نیاز خود فولیکول ها را جدا کرده و به محل گیرنده منتقل نماید.

کاشت مو به روش BHT نیازمند به دقت بیشتری می باشد اما یک پزشک ماهر و کاردان به تمامی جوانب این نوع از پیوند مو مطلع بوده، به سادگی ناحیه اهدا کننده را مشخص کرده و از آنها استفاده می نماید.

انجام Body Hair Transplant به افرادی پیشنهاد می شود که بطور کامل طاس بوده و یا به دلایلی قادر به استفاده از موهای موجود بر سر خود برای پیوند مو نمی باشند.

بطور قطع استفاده از این روش برای افراد طاس موثر بوده و این افراد می توانند با استفاده از این روش موهای از دست رفته خود را بازیابند.

یکی از بزرگترین مزایای این تکنیک این است که ناحیه وسیعی از سر به وسیله این روش درمان شده و موهای رشد یافته قابلیت اصلاح خواهند داشت.

تنها نکته درباره این تکنیک این است که به دلیل صرف دقت بالای پزشک و کادر درمانی در این تکنیک، هزینه مضاعف اما ناچیزی از مراجعه کننده دریافت خواهد شد.

نتایج نهایی حاصل از پیوند مو بطور عمده در 3 ماهه اول پس از درمان قابل مشاهده می باشد؛ اما در برخی از افراد این اتفاق با تاخیر رخ می دهد.

در صورتی که رشد موها ضعیف باشد ممکن است حتی تا 12 ماه پس از کاشت مو نیز رشد موها به تعویق بیفتد.

در صورت بروز اینگونه موارد نادر در مدت زمان بین 12 ماه الی 24 ماه موها به سرعت رشد کرده و شاهد رشد مجدد موهای خود خواهید بود.

اما همواره باید به یاد داشته باشید که انتخاب پزشک ماهر می تواند نقش مهمی در چگونگی بروز نتایج نهایی ایفا نماید زیرا انتخاب ناحیه اهدا کننده و یا نحوه کاشت موها با توجه به جهت مو هر یک به نوعی در برو نتایج تاثیر گذار می باشند.

بطور مثال اگر پزشکی دانش کافی درباره جهت پیوند موها نداشته باشد، رویش موها در جهات مختلف اتفاق خواهد افتاد که همین امر می تواند تا حد زیادی در ظاهر نتایج اختلال ایجاد نماید.

دائمی بودن نتایج حاصل از پیوند مو بسته به آن است که موهای کاشته شده در چرخه طبیعی رشد مو قرار گیرند.

اگرچه برای رسیدن به نتایج نهایی باید مدتی سپری شود اما پس از رشد موها نتایج دائمی می باشند.

البته لازم به ذکر است که در تمامی روش های hair transplant پس مدتی موها دچار ریزش خواهند شد؛ بنابراین اولین دوره ریزش مو جزو روند درمان بوده و برای تمامی افرادی که از طریق کاشت مو موهای خود را بازیافتند اتفاق افتاده است.

موهای رشد یافته قابل اصلاح و مدل دهی با توجه به سلیقه دلخواه شما بوده و هیچ کس نمی تواند تفاوتی بین موهای کاشته و موهای طبیعی افراد حس نماید.

بسیاری از افرادی که دارای شرایطی مانند ابتلا به آلوپسی شدید، دارا بودن ناحیه اهدا کننده ضعیف و یا انجام پیوند مو مکرر قرار گرفته اند می توانند از مزایای این تکنیک بهره ببرند.

اگر شما نیز از طاسی سر خود رنج برده و به دنبال راه حلی دائمی و موثر برای بازگرداندن جذابیت و اعتماد به نفس خود می باشید، می توانید با مراجعه به بهترین مراکز کاشت مو، مراحل درمان را گذرانده تا از داشتن موهایی طبیعی لذت ببرید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه
نام *
ایمیل *
وب‌سایت

تشکر برای مطالب خوبتون.

.

.

ببخشید من دیروز پلاسما جت انجام دادم بلافاصله بعدش گفتن پماد.

.

.

سلام دوست من خوشحالیم از اینکه مطلب برای شما کاربر گرانقدر م.

.

.

عالی بود جوابمو کامل گرفتم ممنونم.

.

.

سلام دوست من خوشحالیم که از مطلب ما راضی بودین جهت دریافت مش.

.

.

خط ویژه: 02148679 همراه: 09052106009 تهران – ضلع شمالی مترو صادقیه – خ ولیعصر – خ طاهریان – پ 58

آیا ارزش کاشت مو را دارد؟
جراحی کاشت مو یا کاشت مو برای افراد کاملا طاس ممکن است گزینه خوبی برای افرادی باشد که نازک شدن مو و ریزش مو دارند. ممکن است راه حلی دائمی برای نازک شدن مو نباشد، اما برای بسیاری از افراد می تواند به بازگرداندن پری مو و اعتماد به نفس کمک کند.
آیا کاشت مو دردناک است؟
در حالی که FUE و FUT نباید در طول عمل باعث ایجاد دردی شوند، مناطقی از پوست سر که تحت درمان قرار گرفته اند احتمالاً پس از اتمام جراحی حساس خواهند شد.
کدام سن برای کاشت مو مناسب است؟
اگرچه کاشت مو برای افراد بالای 18 سال قابل انجام است، اما توصیه می شود که تا سن 25 سالگی پیوند مو انجام نشود. مردان جوان ممکن است بهترین نامزد نباشند، زیرا ممکن است الگوی ریزش موی آنها هنوز به طور کامل مشخص نشده باشد.
آیا پس از کاشت مو هنوز هم می توانید کچل شوید؟
به طور کلی، بیمار پس از جراحی کاشت مو نمی تواند دوباره طاسی الگو را تجربه کند. این به دلیل ماهیت فولیکول‌های موی برداشت‌شده است که احتمال ریزش آن‌ها از پشت و کناره‌های سر کم است. با این حال، این امکان وجود دارد که موهای کاشته شده به مرور زمان نازک شوند.
چگونه کاشت مو را پنهان کنم؟
محبوب ترین کانسیلرهای ریزش مو Toppik و DermMatch هستند. در این محصولات ظاهر تراکم را بهبود می بخشند و می توانند ریزش مو را پنهان کنند. Toppik یک فیبر مو با بار مغناطیسی است که به فولیکول های نازک مو متصل می شود و باعث می شود فولیکول مو بلندتر و پرتر به نظر برسد.
برای مشاوره رایگان و کاشت مو برای افراد کاملا طاس با کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند با شماره 09120086192 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *