کاشت ابرو با موی مصنوعی

با ما باشید تا در مورد کاشت ابرو با موی مصنوعی ، بیشتر بدانید.
داشتن چهره مناسب یکی از موثر ترین آیتم هایی هست که در برخورد اول با هر شخص، میتوانیم به صورت نسبی از درون آنها آگاه و انرژی دریافت نماییم. به صورت کلی چهره دارای بیشترین وزن اثر زیبایی شناختی یک انسان است و داشتن مو میتواند زیبایی صورت و مجموعه اعضا در کنار هم را به صورت خیلی جدی انسان را زیباتر کند. از این رو ما در کلینیک تخصصی کاشت مو و کاشت ریش و کاشت سیبیل بیرانوند، بر این آمده ایم تا با دارا بودن یک تیم تخصصی کامل و کادری مجرب همراه دستگاه و تکنولوژی های مدرن این نیاز زیبایی را برای شما مردم عزیز کشورمان فراهم نماییم. برای کسب مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید تا مشاوران و کارشناسان ما شما را در انتخاب بهترین روش راهنمایی نمایند.
کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند به صورت ویژه با قیمت مناسب و شرایط اقساطی در کنار شما میباشد.
کاشت مو یا کاشت ابرو با موی مصنوعی روشی است که در آن جراح پلاستیک یا پوست موها را به ناحیه طاس سر منتقل می کند. جراح معمولاً موها را از پشت یا کنار سر به جلو یا بالای سر حرکت می دهد.
کاشت مو معمولاً در مطب با بی حسی موضعی انجام می شود.
الگوی طاسی مسئول اکثر ریزش مو است. این به ژنتیک باز می گردد. موارد باقی مانده ناشی از عوامل مختلفی است، از جمله:
رژیم غذایی
فشار
بیماری
عدم تعادل هورمونی
داروها
کاشت مو چقدر طول می کشد؟
به طور کلی کاشت مو برای تمام عمر شما دوام خواهد داشت. آنها به گونه ای طراحی شده اند که دائمی باشند و به ندرت مردم به انجام آنها نیاز دارند. بلافاصله پس از تکمیل کاشت مو توسط پزشک، می توانید شکل خط موی جدید و بهتر خود را ببینید.
کاشت مو چقدر دائمی است؟
حرکت فولیکول های مو دائمی است. هیچ راهی برای بازگرداندن آنها به موقعیت قبلی وجود ندارد. اما مانند بقیه فولیکول‌های مو، فولیکول‌های پیوند شده طول عمر دارند. در برخی مواقع، آنها ممکن است به تدریج تولید مو را به همان اندازه که قبلا انجام می دادند متوقف کنند.

تیم تخصصی کاشت مو و ابرو کلینیک دکتر نوایی فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1384 در زمینه کاشت مو در اصفهان آغاز کرده که از آن زمان تاکنون هزاران نفر از نقاط مختلف ایران و نیز سایر کشورهای منطقه بلاخص کشورهای عربی و نیز بیمارانی از کشورهای اروپایی و آمریکا توسط این تیم تحت عمل پیوند مو قرار گرفته‌اند.

اسکار و جای زخم بعد از کاشت ابرو
۱۹ خرداد, ۱۴۰۱
صفات بهترین دکتر کاشت ابرو ایران چیست ؟
۳۰ بهمن, ۱۴۰۰
آیا ضمانت نامه کتبی در کاشت ابرو طبیعی وجود دارد؟
۲۳ بهمن, ۱۴۰۰

آخرین اخبار و مقالات
منتشر شده در ۲۲ مرداد, ۱۴۰۰
فهرست محتوا
از جمله سوالات شایع مراجعین کاشت ابرو این است که آیا می‌توان از موهای مصنوعی یا سنتتیک برای کاشت ابرو استفاده کرد؟ کاشت ابرو با موهای بیوفایبر (Bio fiber) چیست؟ مخصوصا در مراجعین با بانک موی ضعیف و یا موهای ظریف و با کیفیت پایین این سوالات بیشتر شایع است.

در این مقاله ابتدا به پاسخ این پرسش می‌پردازیم که بیوفایبر یا نانو الیاف زیستی چیست؟ سپس مراحل کاشت ابرو با این مواد را توضیح می‌دهیم؟ و در ادامه مزایا و معایب کاشت ابرو با موی مصنوعی یا بایوفابر را توضیح می‌دهیم.

 
در اواخر دهه ۷۰ میلادی و با ارائه کاربردهای ترکیبات پلی آمید مصنوعی یا سنتتیک فکر استفاده از این ترکیبات برای کاشت موهای مصنوعی روی سر به وجود آمد که با توجه به ایجاد عوارض آلرژیک و حساسیتی چندان مورد توجه قرار نگرفت اما با پیشرفت علم و معرفی تکنولوژی نانو در دهه اخیر و استفاده از این فناوری در تولید موهای مصنوعی و سنتتیک برای کاشت زیر جلدی در عمل جراحی کاشت موی طبیعی با موهای بایو فایبر مجددا تحت عنوان روش کاشت موی HRT به علم پزشکی وارد گردید که با توجه به وجه اشتراک زیاد کاشت مو و کاشت ابرو استفاده از روش HRT در کاشت ابروی طبیعی نیز مورد توجه قرار گرفت.

در این روش موهای مصنوعی در انواع رنگ‌ها و حالت‌ها و سایزها تولید شده‌اند که با تطابق با موهای باقی‌مانده ابرو سعی می‌شود مشابه‌ترین موی ممکن با موهای موجود انتخاب و جهت کاشت ابرو استفاده شوند.

با توجه به سابقه ایجاد آلرژی و حساسیت‌های شدید پوستی بهتر است کار کاشت در یک جلسه انجام نشده و ابتدا به‌صورت آزمایشی حجم مناسبی از موهای مصنوعی در نقاطی از ابرو کاشت شود و پس از چند هفته واکنش‌های حساسیتی پوست نسبت به این موها سنجیده شود و سپس اقدام به کاشت ابرو در حجم وسیع و کامل گردد.

کاشت ابرو با استفاده از این موها به این صورت است که ابتدا ناحیه موردنظر با تزریق بی‌حسی آماده کاشت شده و سپس موهای سنتتیک از روی پوست با یک وسیله سوزن مانند داخل پوست وارد شده و در عمق مناسب گره یا قلاب انتهای موها زیر پوست باز شده و مانع از خروج راحت موها از زیر پوست می‌گردد، پس از کاشت ابرو نیز تا مدتی از محلول‌ها و پمادهای مخصوص بعد از کاشت موی مصنوعی باید استفاده گردد چرا که احتمال ایجاد عفونت با این روش بسیار بیشتر از روش کاشت ابروی طبیعی می‌باشد، همچنین در چند ماه اول باید چربی پوست در ناحیه کاشت کنترل شده و همیشه پوست تمیز نگهداری شود چراکه موی مصنوعی همیشه مانند یک جسم خارجی در پوست قرار گرفته و هرگز با محیط اطراف یکی نمی‌شود لذا مانند یک براده چوب در پوست که همیشه راه ورود میکروب از سطح پوست به لایه‌های عمیق پوست را باز نگه می‌دارد باید با موهای مصنوعی نیز به همین روش برخورد نمود و همیشه اطراف موهای مصنوعی را تمیز و پاکیزه و عاری از هرگونه میکروب نگهداری نمود.

شایان ذکر است که با رشد لایه‌های زیرین پوست و بالاتر آمدن لایه‌های قبلی نهایتا قلاب یا گره موهای مصنوعی نیز سطحی شده و نهایتا از پوست خارج و موها دچار ریزش می‌شوند لذا هرگز موهای مصنوعی مانند کاشت ابروی طبیعی روش دائمی و ماندگار محسوب نشده و نباید به‌عنوان یک راه‌حل مادام‌العمر برای ریزش ابروها بدان نگاه کرد بلکه در بازه‌های زمانی مشخص باید برای ترمیم موهای مصنوعی که دچار ریزش شده و نتیجه را کم‌پشت‌تر از قبل نشان می‌دهند اقدام نمود.

مخصوصا برای افرادی که هیچ بانک مویی برای کاشت ابرو باقی نمانده است این روش بهترین و یا در واقع تنها روش ممکن برای داشتن ابروهایی به غیر از ابروهای تاتو یا هاشور شده است، افرادی مانند بیماران سرطانی و یا شیمی‌درمانی یا بیماری ریزش موی سکه‌ای گسترده یا ” آلوپسی آره آتا توتالیس” که هیچ بانک مویی باقی نمانده است می‌توانند از این روش بهره ببرند.

همچنین افرادی که تمامی موهای سرشان سفید شده است و هیچ موی تیره‌ای برای استفاده در کاشت ابرو برایشان باقی نمانده است.

همان‌طور که می‌دانید افراد فاقد موهای تیره در بانک مو امکان انجام کاشت ابروی طبیعی را ندارند برای مطالعه بیشتر در این مورد به مقاله کاشت مو و ابرو در افراد با موهای سفید مراجعه نمایید.

عدم استفاده از بانک مو نیز از دیگر مزایای این روش است.

(اگرچه برای کاشت ابرو بانک موی چندانی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد اما این مزیت در کاشت موی سر بیشتر رخ می‌نماید.

)

عمده‌ترین عیب کاشت ابروی مصنوعی عدم ماندگاری آن به مدت طولانی و نیاز به ترمیم مکرر آن می‌باشد.

هزینه بالای خرید نانو الیاف زیستی به دلیل فناوری پیشرفته آن باعث این می‌شود که قیمت تمام شده کاشت ابروی مصنوعی بسیار بالاتر از کاشت ابروی طبیعی باشد ضمن این که به‌صورت مکرر نیاز به ترمیم و صرف هزینه دارد.

احتمال ایجاد واکنش حساسیتی و نیز عفونت در ناحیه کاشت ابروی مصنوعی تا هر زمان که موهای مصنوعی در پوست وجود دارند از دیگر معایب کاشت ابرو بایو فایبر می‌باشد.

عدم امکان اصلاح، برداشتن یا حتی رنگ کردن ابروها از عمده مسائل و مشکلات مربوط به موارد زیبایی چهره است که بعضا برای بانوان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در آخر حالت پذیری موهای طبیعی در ابرو بیشتر از موهای مصنوعی می‌باشد چراکه ایجاد خواب مناسب روی پوست در موهای مصنوعی بسیار دشوار می‌باشد.

در پایان باید گفت: با توجه به موارد فوق به نظر می‌رسد نه تنها کاشت ابروی مصنوعی از نظر هزینه به صرفه نباشد با توجه به این که کاشت ابروی طبیعی نیاز به بانک موی چندانی ندارد و بعد از کاشت امکان رنگ کردن، برداشتن و آرایش ابروهای طبیعی وجود دارد، کاشت ابروی طبیعی گزینه بسیار مناسب‌تری نسبت به کاشت ابروی مصنوعی باشد مگر در افرادی که به دلیل بیماری یا سوختگی‌های شدید بانک موی خود را به‌صورت کامل از دست داده‌اند.

 
سلام کاشت ابرو با موی مصنوعی دیگه ریزش نداره؟
سلام
با توجه به اینکه موهای مصنوعی در لایه های زیرین پوست قرار می گیرند با رشد این لایه ها از عمق به سطح بمرور تمام موهای میکروفایبر دچار ریزش می شوند
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه *
نام *
ایمیل *
وب‌ سایت
ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

اسکار و جای زخم بعد از کاشت ابرو
۱۹ خرداد, ۱۴۰۱
صفات بهترین دکتر کاشت ابرو ایران چیست ؟
۳۰ بهمن, ۱۴۰۰
آیا ضمانت نامه کتبی در کاشت ابرو طبیعی وجود دارد؟
۲۳ بهمن, ۱۴۰۰
مشاوره رایگان حضوری کاشت ابرو روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت ۴ تا ۶ بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.

Dr-Navaei Clinic – 2021

آیا ارزش کاشت مو را دارد؟
جراحی کاشت مو یا کاشت ابرو با موی مصنوعی ممکن است گزینه خوبی برای افرادی باشد که نازک شدن مو و ریزش مو دارند. ممکن است راه حلی دائمی برای نازک شدن مو نباشد، اما برای بسیاری از افراد می تواند به بازگرداندن پری مو و اعتماد به نفس کمک کند.
آیا کاشت مو دردناک است؟
در حالی که FUE و FUT نباید در طول عمل باعث ایجاد دردی شوند، مناطقی از پوست سر که تحت درمان قرار گرفته اند احتمالاً پس از اتمام جراحی حساس خواهند شد.
کدام سن برای کاشت مو مناسب است؟
اگرچه کاشت مو برای افراد بالای 18 سال قابل انجام است، اما توصیه می شود که تا سن 25 سالگی پیوند مو انجام نشود. مردان جوان ممکن است بهترین نامزد نباشند، زیرا ممکن است الگوی ریزش موی آنها هنوز به طور کامل مشخص نشده باشد.
آیا پس از کاشت مو هنوز هم می توانید کچل شوید؟
به طور کلی، بیمار پس از جراحی کاشت مو نمی تواند دوباره طاسی الگو را تجربه کند. این به دلیل ماهیت فولیکول‌های موی برداشت‌شده است که احتمال ریزش آن‌ها از پشت و کناره‌های سر کم است. با این حال، این امکان وجود دارد که موهای کاشته شده به مرور زمان نازک شوند.
چگونه کاشت مو را پنهان کنم؟
محبوب ترین کانسیلرهای ریزش مو Toppik و DermMatch هستند. در این محصولات ظاهر تراکم را بهبود می بخشند و می توانند ریزش مو را پنهان کنند. Toppik یک فیبر مو با بار مغناطیسی است که به فولیکول های نازک مو متصل می شود و باعث می شود فولیکول مو بلندتر و پرتر به نظر برسد.
برای مشاوره رایگان و کاشت ابرو با موی مصنوعی با کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند با شماره 09120086192 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *