FUE در مقابل FUT: کدام روش کاشت مو بهتر است؟

اگر برای بازگرداندن موهای نازک خود به کاشت مو فکر می کنید، تنها نیستید. بر اساس آخرین تحقیقات، حدود 85 درصد از مردان و 40 درصد از زنان تحت تاثیر ریزش مو قرار می گیرند و ترمیم مو این شانس را برای داشتن موهای پرتر فراهم می کند.

دو گزینه محبوب برای کاشت مو، برداشتن واحد فولیکولی (FUE) و پیوند واحد فولیکولی (FUT) است. هر دو نوع پیوند می توانند موهای شما را احیا کنند و به طور طبیعی قفل های ضخیم تر و پرتر به شما بدهند، اما تفاوت های اساسی وجود دارد.

در ترمیم موی صادقانه، ما به صدها مرد و زن که با ریزش مو در دفاتر تامپا و برادنتون، فلوریدا، دست و پنجه نرم می‌کنند، کمک کرده‌ایم. تیم مراقبت ما به رهبری پزشک متخصص مارتین ماگ، پوست سر شما را به دقت ارزیابی می کند و اهداف شما را قبل از ایجاد یک برنامه شخصی ترمیم مو برای شما مورد بحث قرار می دهد.

اگر قصد کاشت مو را دارید، به خواندن ادامه دهید تا در مورد تفاوت بین کاشت FUE و FUT و اینکه کدامیک بهترین نتایج را ارائه می دهد، مطالعه کنید.

همه چیز درباره کاشت مو FUE

با کاشت مو FUE، هر واحد فولیکولی از پوست سر شما از ناحیه اهداکننده استخراج می‌شود. دکتر ماگ موهای برداشت شده را از قسمت های مختلف ناحیه اهداکننده انتخاب می کند، بنابراین نازک شدن قابل توجهی وجود ندارد.

این فولیکول‌ها برای کاشت آماده می‌شوند و سپس به مناطقی از پوست سر شما که موهای نازک یا طاسی دارند پیوند داده می‌شوند. بیماران باید ناحیه ای از پوست سر را که فولیکول های مو اهداکننده را دریافت می کند، تراشیده کنند.

این روش جای زخم قابل مشاهده باقی نمی‌گذارد و برای بیمارانی که مدل‌های مو کوتاه‌تری می‌پوشند یا ممکن است بخواهند استفاده کنند، ایده‌آل است. شما می توانید انتظار کمی قرمزی و درد داشته باشید، اما به طور کلی بیماران پس از درمان درد بسیار کمی را گزارش می کنند.

همه چیز درباره کاشت مو FUT

برخلاف کاشت مو FUE، با FUT، جراح یک نوار خطی از پوست سر شما را از ناحیه اهداکننده برمی‌دارد. سپس نوار به بخش هایی تقسیم می شود و برای کاشت در نواحی نازک یا طاسی آماده می شود.

با FUT، نیازی به تراشیدن ناحیه اهداکننده نیست، اما بیماران یک اسکار طولانی در سر خود دارند. به این دلایل، FUT گاهی اوقات برای بیمارانی با موهای بلندتر (که می تواند جای زخم را بپوشاند) و کسانی که نمی خواهند تغییر شدید در ظاهرشان ایجاد شود، ترجیح داده می شود.

بهترین روش ترمیم مو

در نهایت، بهترین روش ترمیم مو، روشی است که بهترین کار را برای رفع نیازهای شما دارد. هم FUE و هم FUT می توانند خط موی شما را بهبود بخشند و موهای پرتر را به شما هدیه دهند، اما روش FUE مزایای مشخصی دارد.

به دلیل مزایای کاشت مو FUE، دکتر ماگ و متخصصان ترمیم مو Honest از روش FUE برای کمک به مشتریان خود برای ترمیم موهای خود استفاده می کنند. اکثر افرادی که موهای نازک دارند، کاندیدای مناسبی برای کاشت مو به روش FUE هستند، اما شما باید موهای اهداکننده کافی برای استفاده داشته باشید.

بسته به اهداف و نیازهای شما، دکتر ماگ ممکن است روش های درمانی را ترکیب کند تا بهترین نتایج ممکن را به شما بدهد.

مزایای کاشت مو FUE

اگر کاندیدای کاشت مو FUE هستید، به برخی از مزایای این روش ترمیم مو نگاهی بیندازید:

  • نتایج بی‌نظیر: از آنجایی که فولیکول‌های مو استخراج و بررسی می‌شوند، فقط پیوندهای فولیکولی سالم قرار می‌گیرند که نتایج عالی و خط موی برجسته‌تر یا موهای پرتر را به شما می‌دهد.
  • حداقل جای زخم: بر خلاف پیوند FUT که نوارها را از پوست سر حذف می‌کند، اسکارهای FUE ریز هستند و در اطراف پوست سر پخش می‌شوند و تشخیص آنها را بدون بررسی دقیق دشوار می‌کند – حتی برای بیمارانی که مدل موی کوتاه را ترجیح می‌دهند.
  • بهبودی سریع: از آنجایی که فرآیند FUE شامل پیوند پوست یا بخیه نمی شود، می توانید در عرض چند روز به فعالیت های عادی خود بازگردید. و از آنجایی که روش پیوند FUE کم تهاجمی است، پس از درمان درد زیادی را تجربه نخواهید کرد.

آیا آماده اید تا در مورد بهترین روش ترمیم مو برای شما بیشتر بدانید؟ با یکی از دفاتر منطقه خلیج تامپا ما تماس بگیرید و یک قرار ملاقات آنلاین یا تلفنی با کارشناسان ترمیم موی Honest تعیین کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *