کاشت مو در لرستان

با ما باشید تا در مورد کاشت مو در لرستان ، بیشتر بدانید.
کاشت مو روش های گوناگونی دارد و ما در کلینیک تخصصی بیرانوند این هدف را دنبال میکنیم که در گام اول مشتریانمان به آن چه در ذهنشان از زیباییشان تصور داشتند برسند و در گام دوم با کسب رضایت آنها برند محبوب کلینیک بیرانوند را به دوستان و آشنایان معرفی نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر شما متوانید با شماره تلفن 09120086192 تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما در مورد کاشت مو در لرستان مشاوره رایگان دریافت نمایید.
اکنون به چند سوال پر تکرار که احتمالا در ذهنتان هست پاسخ میدهیم:
چگونه می توانم بعد از کاشت مو سرم را پنهان کنم؟
برای محافظت و همچنین جلوگیری از خطر آسیب به پیوند مو، استفاده از کلاه گشاد (مانند کلاه ماهیگیر) یا کلاه سبک و گشاد توصیه می شود. از هر نوع لباس سر تنگ مانند کلاه توپی یا بند بپرهیزید. پزشک به شما در تعیین نوع ایده آل کلاه کمک می کند

آیا پس از کاشت مو مجدداً موهای شما از دست خواهد رفت؟
ریزش گرافت های مو بعد از کاشت مو بین 1 تا 5 هفته پس از کاشت مو قابل مشاهده است. با این حال، چند ماه پس از عمل، بیماران اغلب از ریزش مداوم مو نگران هستند. آنها می توانند مطمئن باشند که موهای جدید در نهایت دوباره رشد خواهند کرد.

آیا می توانم بعد از کاشت مو سر کار بروم؟
به طور ایده آل 10-14 روز بعد از جراحی مرخصی بگیرید. در صورت امکان از خانه کار کنید، حتی اگر فقط چند روز در هفته باشد. در صورت لزوم از کلاه برای محافظت از پیوند مو استفاده کنید. سعی کنید در چند هفته اول هیچ جلسه بزرگی را رزرو نکنید.

فهرست مطالب
کاشت مو در لرستان و هزینه آن چقدر است؟
افراد بسیاری هستند که با ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند و بعد از امتحان دارو ها و راهکار های مختلف به این نتیجه رسیده اند که بهترین راه برای مقابله با این مشکل، کاشت مو است.

عوامل گوناگونی هستند که باعث ریزش مو می شوند و گاهی ریزش موها جزو عوارض جانبی بعضی از بیماری های دیگر در بدن است.

اما خبر خوب این است که امروزه تکنیک های متنوع پیوند مو به افراد این فرصت را می دهند تا دوباره  شاهد موهای طبیعی و زیبا روی سر خود باشند.

کاشت موها یک روش کاملا طبیعی و ایمن است که می تواند ظاهر شما را به کلی تغییر دهد.

کاشت مو در سراسر جهان به دلیل آسان بودن و نتیجه بخش بودن آن، به یک روش بسیار محبوب و پرطرفدار تبدیل شده و روز به روز به تعداد متقاضیان کاشت مو طبیعی افزوده می شود.

به دنبال این حجم از تقاضا، تعداد کلینیک ها و متخصصینی که کار کاشت مو در لرستان را انجام می دهند نیز افزایش می یابد.

کشور ما ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست و امروزه در تقریبا هر گوشه ای از کشور متخصصین و کلینیک هایی تخصصی وجود دارند که خدمات مربوط به کاشت مو را ارائه می دهند.

ممکن است افرادی در شهرستان هایی مانند خرم آباد و دیگر شهرهای استان لرستان نیز بخواهند تا کاشت مو در لرستان را تجربه نماید.

در لرستان نیز حتما مراکزی را خواهید یافت که با توجه به امکانات خود، بخشی از خدمات مربوط به کاشت مو در لرستان را ارائه می دهند.

اما از آن جایی که کاشت و پیوند مو روز به روز پیشرفته تر می شود و دستگاه ها و تکنیک های جدیدی برای کاشت بهتر و طبیعی تر معرفی می شوند.

متاسفانه در استان هایی مانند لرستان، اصفهان، کرمانشاه و … این امکانات و شرایط به اندازه ی تهران مهیا نیست و برای آن که بتوانید از به روز ترین روش های کاشت مو در لرستان بهره مند شوید و شانس خود را برای کسب نتیجه ی ایده آل از کاشت افزایش دهید، بهتر است که به پایتخت سفر کنید.

پیشتر اشاره کردیم که در استان لرستان نیز مراکز و کلینیک هایی که خدمات کاشت مو طبیعی را ارائه می دهند وجود دارند اما این مراکز از امکانات و ابزار های کمتری نسبت به کلینیک هایی که در تهران وجود دارند برخوردار هستند.

علاوه بر آن، به دلیل جمعیت کمتر استان های دیگر نسبت به تهران، تعداد مراکز و کلینیک های پوست و مو در شهرستان ها کمتر از تهران است.

بنابراین انجام کاشت مو در تهران نسبت به کاشت مو در لرستان دو تفاوت مهم و عمده دارد.

اول این که به دلیل متقاضیان بیشتر با نیاز های متنوع تر، مراکز و کلینیک های موجود در تهران مانند کلینیک تخصصی پوست و مو رز، از امکانات و تجهیزات مدرن و گوناگونی بهره منده هستند تا بتوانند نیاز های متفاوت متقاضیان کاشت مو را برطرف کنند.

و حتی برای کسانی که به تهران سفر کرده اند نیز مناسب محسوب می شود.

تفاوت دوم این است که باز هم به دلیل جمعیت بالای استان تهران، تعداد مراکز و کلینیک هایی که خدمات کاشت و پیوند مو را انجام می دهند، بسیار بیشتر است.

این امر از این جهت اهمیت دارد که وقتی تعداد کلینیک ها زیاد باشد یعنی دست شما برای انتخاب بهترین کلینیک باز تر است.

شما می توانید به جای انجام کاشت مو در لرستان به راحتی به تهران سفر کنید و روند زیبایی خود را پشت سر بگذارید.

در واقع می توانید خدمات و مزایای کلینیک های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و این گونه می توانید بهترین کلینیک را برای خود پیدا کنید.

هزینه کاشت و پیوند مو در استان های مختلف تفاوت چشمگیری با یکدیگر ندارند.

البته تفاوت هایی در قیمت هایی که کلینیک های مختلف ارائه می دهند وجود دارد که دلیل آن استفاده از تکنیک ها و روش های مختلف کاشت و پیوند است.

به همین دلیل، خوب است که اطلاعات مختصری راجع به فرآیند کلی کاشت مو داشته باشید.

هزینه کاشت مو در استان لرستان به جز هزینه های مرتبط با رفت و آمد و سفر به تهران، تفاوت چندانی با کاشت مو در پایتخت نخواهد داشت.

شما به سادگی می توانید زمانی که تصمیم به انجام کاشت مو در لرستان گرفتید، به تهران مراجعه کنید و با هزینه های نه چندان متفاوتی بهترین نتایج را دریافت نمایید.

همه ی تکنیک ها و روش های متنوع کاشت و پیوند مو از اصول کلی پیوند مو پیروی می کنند و هدف همه ی آن ها رشد مو های زیبا و طبیعی روی سر است.

اما این سوال پیش می آید که چرا روش های مختلف و متنوع برای کاشت و پیوند به وجود آمده اند؟
پاسخ آن این است که با گذشت زمان و پیشرفت علم پزشکی در زمینه ی پوست و مو، متخصصین امر توانستند ابزار و تجهیزات دقیق تری را برای کاشت و پیوند مو طراحی کنند که کار با آن ها نیز هم برای دکتر کاشت مو راحت تر بود و هم برای فردی که کاشت روی پوست سر او انجام می شد.

اهمیت دقت بالا در کاشت در این موضوع است که باعث می شود تا فولیکول هایی که از ناحیه ی بانک مو برداشت می شوند، در حین انتقال به قسمت جلویی سر آسیب نبینند و همچنین نحوه ی کاشت و جایگذاری آن ها در پوست سر با ظرافت بیشتری انجام شود.

نتیجه ی کاشت فولیکول های سالم با دقت بالا روی پوست سر، این است که مو ها با تراکم بیشتری رشد خواهند کرد و نتیجه ی نهایی کاشت مو ایده آل تر و طبیعی تر خواهد بود.

به همین جهت، اگر می خواهید کاشت مو در شهر لرستان و پیوند مو انجام دهید و قصد دارید تا بهترین نتیجه ی ممکن را از آن بگیرید، سعی کنید به مراکز و کلینیک هایی مراجعه کنید که از امکانات و تجهیزات مدرن کاشت مو بهره مند هستند.

کلینیک تخصصی رز یکی از این مراکز است که علاوه بر تجهیزات و دستگاه های به روز، از کادر پزشکی با تجربه و ماهر در زمینه ی پوست و مو بهره می برد.

 همان طور که اشاره شد تفاوت هزینه کاشت مو در کلینیک های مختلف به طور کلی ناچیز است.

اما از آن جایی که کلینیک هایی که در تهران مستقر هستند مانند کلینیک رز، از ابزار و لوازم بیشتری برخوردار هستند و تکنیک های متفاوتی را به متقاضیان خود ارائه می دهند، طبیعتا هزینه ی خدمات آن ها با خدماتی که در کلینیک های کاشت مو در استان لرستان یا سایر استان ها ارائه می شود متفاوت است.

اما این تفاوت کاملا معقول و مقرون به صرفه است چرا که شما در ازای مبلغ بیشتری که پرداخت می کنید، خدمات بیشتری نیز دریافت می کنید که نتیجه ی آن کاشت با تکنیک های مدرن و داشتن موهایی کاملا طبیعی و متراکم است.

در انتها به این نکته نیز توجه داشته باشید اگر کلینیک و یا مرکزی پیدا کردید که مدعی می شود خدمات کاشت را با همان روش و کیفیت دیگر کلینیک ها اما با قیمت بسیار پایین تر ارائه می دهد، به آن شک کنید و فریب نخورید.

قریب به اتفاق این موارد، افرادی سودجو هستند که با صرف نظر کردن از ملاحظات ایمنی و بهداشتی کاشت و پیوند مو سعی دارند تا هزینه های آن را کاهش دهند و علاوه بر آن از تجربه و مهارت کافی برای کاشت نیز برخوردار نیستند.

بنابراین مراجعه به این مراکز متفرقه می تواند آسیب های جبران ناپذیری به بدن شما وارد کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه
نام *
ایمیل *
وب‌سایت

تشکر برای مطالب خوبتون.

.

.

ببخشید من دیروز پلاسما جت انجام دادم بلافاصله بعدش گفتن پماد.

.

.

سلام دوست من خوشحالیم از اینکه مطلب برای شما کاربر گرانقدر م.

.

.

عالی بود جوابمو کامل گرفتم ممنونم.

.

.

سلام دوست من خوشحالیم که از مطلب ما راضی بودین جهت دریافت مش.

.

.

خط ویژه: 02148679 همراه: 09052106009 تهران – ضلع شمالی مترو صادقیه – خ ولیعصر – خ طاهریان – پ 58

ادامه پاسخ به چند سوال پر تکرار:

آیا می توانم موهایم را بعد از کاشت لمس کنم؟
به مدت دو یا سه روز پس از جراحی، حتی به آرامی به پیوندهای خود دست نزنید و حداقل به مدت پنج روز از برخورد مستقیم آب به ناحیه گیرنده خودداری کنید. با رقیق کردن شامپو در یک فنجان پلاستیکی و به آرامی اجازه دادن به شامپوی آبکی روی محل جراحی، ناحیه پیوند را تمیز کنید. به همین ترتیب آبکشی کنید.

چگونه می توانم بعد از کاشت مو بخوابم؟
پس از کاشت مو، باید به پشت و رو به بالا بخوابید. شما در حالی که سر خود را روی یک بالش گردن می خوابید تا سر خود را در وضعیت صحیح بالا نگه دارید. از چرخیدن و چرخاندن یا خوابیدن روی شکم خودداری کنید.
برای مشاوره رایگان و کاشت مو در لرستان با کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند با شماره 09120086192 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *