کاشت مو بدون درد و خونریزی

با ما باشید تا در مورد کاشت مو بدون درد و خونریزی ، بیشتر بدانید.
کاشت مو روش های گوناگونی دارد و ما در کلینیک تخصصی بیرانوند این هدف را دنبال میکنیم که در گام اول مشتریانمان به آن چه در ذهنشان از زیباییشان تصور داشتند برسند و در گام دوم با کسب رضایت آنها برند محبوب کلینیک بیرانوند را به دوستان و آشنایان معرفی نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر شما متوانید با شماره تلفن 09120086192 تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما در مورد کاشت مو بدون درد و خونریزی مشاوره رایگان دریافت نمایید.
اکنون به چند سوال پر تکرار که احتمالا در ذهنتان هست پاسخ میدهیم:
چگونه می توانم بعد از کاشت مو سرم را پنهان کنم؟
برای محافظت و همچنین جلوگیری از خطر آسیب به پیوند مو، استفاده از کلاه گشاد (مانند کلاه ماهیگیر) یا کلاه سبک و گشاد توصیه می شود. از هر نوع لباس سر تنگ مانند کلاه توپی یا بند بپرهیزید. پزشک به شما در تعیین نوع ایده آل کلاه کمک می کند

آیا پس از کاشت مو مجدداً موهای شما از دست خواهد رفت؟
ریزش گرافت های مو بعد از کاشت مو بین 1 تا 5 هفته پس از کاشت مو قابل مشاهده است. با این حال، چند ماه پس از عمل، بیماران اغلب از ریزش مداوم مو نگران هستند. آنها می توانند مطمئن باشند که موهای جدید در نهایت دوباره رشد خواهند کرد.

آیا می توانم بعد از کاشت مو سر کار بروم؟
به طور ایده آل 10-14 روز بعد از جراحی مرخصی بگیرید. در صورت امکان از خانه کار کنید، حتی اگر فقط چند روز در هفته باشد. در صورت لزوم از کلاه برای محافظت از پیوند مو استفاده کنید. سعی کنید در چند هفته اول هیچ جلسه بزرگی را رزرو نکنید.

عمل زیبایی کاشت مو یکی از عمل های زیبایی رایج مخصوصا برای آقایان می باشد که هدف آن کاشت فولیکول های مجدد مو و تقویت آنها خواهد بود.

اما داشتن درد بعد از عمل زیبایی کاشت مو ، یکی از دلایلی است که شاید بسیاری از مردم برای تجربه نکردن آن، اقدام به انجام عمل زیبایی hair transplant نمی کنند.

اما باید بدانید که کاشت مو بدون درد و خونریزی انجام می‌شود.

عده ای نیز به داشتن درد در طول عمل فکر کرده و نگران آن می باشند؛ اما باید توجه کنید که داشتن درد برای تمامی عمل های زیبایی بوده و تنها مختص به عمل زیبایی hair transplant نخواهد شد.

در ادامه به بسیاری از سوالات شما درباره درد عمل زیبایی کاشت مو و مراقبت های بعد از hair transplant پاسخ داده شده است.

البته میزان درد کاشت مو می‌تواند تا حد زیادی به مواردی هم‌چون انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو و بهترین دکتر کاشت مو ارتباط داشته باشد.

یکی از دغدغه های آقایان برای انجام عمل زیبایی کاشت مو، داشتن درد در این ناحیه و درد امپول بی حسی کاشت مو می باشد.

همچنین بسیاری از آنها نگران طولانی شدن دوران نقاهت ناشی از درد و در نتیجه آن عقب افتادن از کار و فعالیت های روزانه خواهند بود.

درد عمل زیبایی کاشت مو به دو قسمت تقسیم خواهد شد
در مورد بیهوشی عمل زیبایی کاشت مو باید گفت که از بیهوشی موضعی استفاده خواهد شد و تنها ناحیه ای که پیوند و عمل در آنجا اتفاق می افتد بی حس خواهد شد و خود بیمار کاملا به هوش بوده و شاهد تمامی کارهای پزشک خود خواهد بود.

از ابزارات مورد استفاده در عمل زیبایی hair transplant می توان به سوزن کوچکی اشاره کرد که از آن برای بی حسی محل مورد نظر استفاده خواهد شد.

عمق فرورفتگی این سوزن تنها در اعماق پوست خواهد بود بنابراین نسبت به سایر تزریق هایی که در محل هایی مانند دست و باسن خود انجام داده اید، درد کمتری حس خواهید کرد.

در هنگام تزریق داروی بیهوشی درد در دو مرحله اتفاق می افتد
از همان داروی بیهوشی هم در ناحیه گیرنده و هم در ناحیه اهدا کننده استفاده خواهد شد.

دو بار از بیهوشی، به دلیل ماندگاری بیشتر و بهتر داروی بیهوشی و همچنین برای جلوگیری از تکرار مجدد تزریق استفاده خواهد شد.

درد پس از hair transplant به راحتی قابل کنترل خواهد بود.

قبل از بیهوشی داروهای مسکن به شما داده خواهد شد تا پس از hair transplant احساس درد نداشته باشید؛ بنابراین حدودا یک ساعت پس از عمل کاشت مو شما کمی درد احساس خواهید کرد.

بعضی از افراد پس از عمل زیبایی پیوند مو، احساس درد می کنند که این به دلیل موقعیت قرار گیری سر این افراد با بالش خواهد بود.

احساس درد در کاشت مو به روش FUT بیشتر است زیرا در این روش از بخیه استفاده خواهد شد و این بخیه ها پس از 14 روز باز خواهند شد.

در طول داشتن بخیه، به مدت 2 تا 3 هفته شما شاهد ترشح در ناحیه اهدا کننده خواهید بود.

از روش FUE هم از جانب پزشکان hair transplant به دلیل راحتی کار و هم در بین بیماران استقبال بیشتری شده است.

گاهی اوقات نیز در 2 الی 3 ماه اول، به دلیل ورم صورت پس از کاشت مو و یا به دلایل دیگر ممکن است در هنگام خم شدن مشکل داشته باشید که بسیار نادر است.

آیا عمل زیبایی کاشت مو بدون درد و خونریزی نیز وجود دارد ؟ باید گفت که جواب مثبت است.

بیمار با استفاده از روش FUE در مقایسه با روش FUT  درد و خونریزی کمتری را متحمل خواهد شد.

در این روش همانطور که ذکر شد، از بیهوشی موضعی استفاده خواهد شد و شما در طول hair transplant قادر به انجام کارهایی مانند تماشای تلویزیون، کتاب خواندن و غیره خواهید بود زیرا شما در طول عمل زیبایی کاشت مو کاملا به هوش بوده و شاهد تمامی تلاش های پزشکتان خواهید بود.

اما در استفاده از روش FUT شما متحمل درد در ناحیه اهدا کننده و گیرنده خواهید بود.

همچنین این روش باعث ایجاد زخم هایی خواهد شد.

این روش دیگر در بین پزشکان محبوب نبوده و به صورت خیلی نادر از این روش استفاده خواهد شد.

در روش FUE تنها از یک سوزن برای جداسازی فولیکول های مو و جایگذاری آنها در قسمت گیرنده سر که از قبل برنامه ریزی و مشخص شده است، استفاده خواهد شد که باعث ایجاد خونریزی و یا درد در این ناحیه خواهد شد.

اما در روش کاشت مو به روش FUT پزشک hair transplant از قسمت اهدا کننده سر که ناحیه پشت و کناره ها می باشد، به صورت نوار گونه تکه ای از پوست و موها را جدا کرده و در منطقه مورد نظر جاگذاری خواهد کرد و کاشت مو انجام خواهد شد.

در نتیجه این روش در مقایسه با روش FUE درد و خونریزی بیشتری خواهد داشت.

وجود درد پس از hair transplant غیر قابل انکار خواهد بود؛ زیرا عمل زیبایی کاشت مو نیز همانند سایر عمل های زیبایی نوعی عمل بوده و قاعدتا احساس و وجود کمی درد عادی خواهد بود.

اما استفاده از آرام بخش هایی قبل از hair transplant که تجویز شده ی پزشک می باشند، می توانند به کاهش اضطراب و نگرانی، بالا بردن آستانه ی درد و تحریک فراموشی درد برای به حداقل رساندن درد ناشی از پیوند مو به شما کمک کنند.

برای آشنایی بیشتر با قرص های پس از کاشت مو به این مقاله مراجعه کنید.

بیشترین درد در عمل زیبایی کاشت مو، ناشی از تزریق بیهوشی موضعی خواهد بود.

همچنین پس از بیهوشی اولیه، نگهداری صحیح از بیهوشی به خصوص با توجه به تعداد پیوند های بیشتر در مدت زمان طولانی عمل زیبایی کاشت مو، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

همچنین رعایت نکاتی از جانب پزشک نیز در انجام عمل بدون درد موثر خواهد بود؛ مانند موارد زیر
همچنین برای کم کردن درد در هنگام تزریق بی حسی، می توان از گرم کردن محلول بی حسی و همچنین تکنیک ها و روش هایی برای کاهش احساس درد با استفاده از کرم های بی حسی، استفاده کرد.

بعلاوه استفاده از مسکن هایی که پزشک موظف به تجویز آنها می باشد، می تواند تا حد زیادی به کاهش درد بیمار پس از hair transplant کمک کند.

hair transplant نیز همانند سایر عمل های زیبایی شامل دوران نقاهت و مراقبت هایی برای بعد از عمل زیبایی کاشت مو خواهد بود.

با داشتن آگاهی و دانش لازم در این باره خواهید توانست احساس درد در این دوران را کم کرده و عمل زیبایی پیوند مو را به خوبی پشت سر بگذارید و صاحب موهایی پرپشت شوید.

هر دو روش کاشت مو به روش FUE و FUT چندین ساعت طول خواهند کشید و این مورد به میزان تجربه و مهارت پزشک متخصص بستگی خواهد داشت؛ اما پس از hair transplant در همان روز شما به خانه بر خواهید گشت و دوران نقاهت را در خانه خواهید گذراند.

پس از اتمام عمل زیبایی کاشت مو، در صورت وجود تورم، پزشک به این ناحیه تریامسینولون تزریق خواهد کرد تا تورم کاهش یابد.

همچنین در ناحیه پیوند زده شده ممکن است احساس درد داشته باشید که پزشک متخصص hair transplant ممکن موارد زیر را تجویز کند
همچنین از جانب شما نیز پس از کاشت مو باید مراقبت هایی صورت پذیرد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره شده است
به یاد داشته باشید که اگر پس از hair transplant شاهد ریزش موهای خود شدید، نگران نشده زیرا این ریزش مو عادی خواهد بود.

به این نکته نیز توجه کنید که درد یک چیز ذهنی است و هر کس با ادراک خود آن را حس می کند.

بسیاری از افراد دارای آستانه درد کم هستند و احساس درد زیادی دارند اما برای برخی از افراد خلاف این می باشد و درد زیادی حس نمی کنند.

بنابراین احساس درد در افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

هیچ چیز بدون درد و رنج به دست نخواهد آمد و در کاشت مو نیز پس از تحمل کمی درد، شما صاحب موهایی پرپشت خواهید شد که ارزشش را دارد.

کدام روش کاشت مو برای شما مناسب است؟ کاشت مو بدون درد و خونریزی چگونه انجام می‌شود؟ برای اطلاعات دقیق تر در خصوص بهترین روش و یا به صورت کلی‌تر یعنی قیمت کاشت هر تار مو با مشاوران کلینیک تخصصی پوست و مو نیل با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و زمان مشاوره حضوری با متخصص را هماهنگ کنید.

دکتر فرامرز نگهدار مغانلو، دارای فلوشیب پوست و مو، با بیش از ۱۰ سال سابقه کاشت مو و همچنین عضو انجمن جراحان پیوند مو و عضو هیات علمی دانشگاه تهران
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه
نام *
ایمیل *
وب‌ سایت
ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

Δ
کلینیک نیل فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است.

در تمام این سال‌ها با جدیدترین و به روزترین شیوه‌های کاشت مو و ابرو در خدمت هم‌ میهن‌های عزیزمان بوده‌ایم.

طراحی شده توسط تیم دیجیتال HDM

ادامه پاسخ به چند سوال پر تکرار:

آیا می توانم موهایم را بعد از کاشت لمس کنم؟
به مدت دو یا سه روز پس از جراحی، حتی به آرامی به پیوندهای خود دست نزنید و حداقل به مدت پنج روز از برخورد مستقیم آب به ناحیه گیرنده خودداری کنید. با رقیق کردن شامپو در یک فنجان پلاستیکی و به آرامی اجازه دادن به شامپوی آبکی روی محل جراحی، ناحیه پیوند را تمیز کنید. به همین ترتیب آبکشی کنید.

چگونه می توانم بعد از کاشت مو بخوابم؟
پس از کاشت مو، باید به پشت و رو به بالا بخوابید. شما در حالی که سر خود را روی یک بالش گردن می خوابید تا سر خود را در وضعیت صحیح بالا نگه دارید. از چرخیدن و چرخاندن یا خوابیدن روی شکم خودداری کنید.
برای مشاوره رایگان و کاشت مو بدون درد و خونریزی با کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند با شماره 09120086192 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *