کاشت مو افراد معروف

با ما باشید تا در مورد کاشت مو افراد معروف ، بیشتر بدانید.
کاشت مو روش های گوناگونی دارد و ما در کلینیک تخصصی بیرانوند این هدف را دنبال میکنیم که در گام اول مشتریانمان به آن چه در ذهنشان از زیباییشان تصور داشتند برسند و در گام دوم با کسب رضایت آنها برند محبوب کلینیک بیرانوند را به دوستان و آشنایان معرفی نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر شما متوانید با شماره تلفن 09120086192 تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما در مورد کاشت مو افراد معروف مشاوره رایگان دریافت نمایید.
اکنون به چند سوال پر تکرار که احتمالا در ذهنتان هست پاسخ میدهیم:
چگونه می توانم بعد از کاشت مو سرم را پنهان کنم؟
برای محافظت و همچنین جلوگیری از خطر آسیب به پیوند مو، استفاده از کلاه گشاد (مانند کلاه ماهیگیر) یا کلاه سبک و گشاد توصیه می شود. از هر نوع لباس سر تنگ مانند کلاه توپی یا بند بپرهیزید. پزشک به شما در تعیین نوع ایده آل کلاه کمک می کند

آیا پس از کاشت مو مجدداً موهای شما از دست خواهد رفت؟
ریزش گرافت های مو بعد از کاشت مو بین 1 تا 5 هفته پس از کاشت مو قابل مشاهده است. با این حال، چند ماه پس از عمل، بیماران اغلب از ریزش مداوم مو نگران هستند. آنها می توانند مطمئن باشند که موهای جدید در نهایت دوباره رشد خواهند کرد.

آیا می توانم بعد از کاشت مو سر کار بروم؟
به طور ایده آل 10-14 روز بعد از جراحی مرخصی بگیرید. در صورت امکان از خانه کار کنید، حتی اگر فقط چند روز در هفته باشد. در صورت لزوم از کلاه برای محافظت از پیوند مو استفاده کنید. سعی کنید در چند هفته اول هیچ جلسه بزرگی را رزرو نکنید.

بسیاری از افرادی که با مشکل ریزش موها دست و پنجه نرم می‌کنند با نگاه کردن به عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی و خارجی حسرت موهای جذاب و پرپشت آن‌ها را می‌خورند.

غافل از اینکه برخی از این افراد از روش‌های مختلف کاشت مو استفاده کرده‌اند و اکنون با موهای جذاب خود به دیگران فخر می‌فروشند.

درواقع اگر نگاهی به عکس‌های چند سال پیش آن‌ها بیندازید متوجه می‌شوید که در آن زمان خبری از این جذابیت نبوده و مثل بسیاری از افراد آن‌ها نیز دچار طاسی مو شده‌اند؛ اما با استفاده از تکنیک‌های مختلف کاشت مو توانسته‌اند از پس این مشکل بربیایند و آن را برای همیشه حل کنند.

در این روش تعدادی از این افراد را به شما معرفی می‌کنیم تا هم نتایج شگفت‌انگیز کاشت مو را ببینید و هم متوجه شوید که این زیبایی و جذابیت ارثی و اتفاقی نبوده است.

ستاره مشهور فوتبال انگلیس که حتی اکنون که پا به سن گذاشته و بازنشسته شده است، هنوز هم خوش‌پوش و خوش‌تیپ است.

مدل موهای جذاب این بازیکن دل بسیاری از جوانان را برده است و بسیاری از آن‌ها دوست دارند که مثل او جذاب و تاثیرگذار باشند.

اگر به عکس‌های سال‌های قبل آقای بکهام، زمانی که او هنوز در زمین‌های فوتبال می‌درخشید نگاه کنید، می‌بینید که خبری از موهای جذاب امروز این بازیکن نیست.

او در همان سال‌های اوج دچار ریزش موی شدید شده بود و این ریزش در همه عکس‌های او کاملا واضح است.

کاشت مو در یکی از بهترین کلینیک‌های کشور انگلیس باعث شد که این بازیکن امروز یک مدل بسیار جذاب باشد که با چهره شاداب و موهای زیبای خود توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می‌کند.

بسیاری از ما با فیلم‌های جذاب این بازیگر هالیوود خاطره داریم و بر این باور هستیم که او یکی از بهترین و جذاب‌ترین بازیگران حال حاضر است.

اگر به حدود 30 سال قبل یعنی اوایل دهه 1990 برگردید و عکس‌های متیو مکناهی را نگاه کنید، طاسی‌های گسترده موهای او را خواهید دید.

اکنون موهای کاشته شده با نتایج کاملا طبیعی هدیه‌ای است که کاشت مو به این فرد داده است؛ بدون اینکه کسی متوجه آن شود.

این هنرپیشه معروف که اخیرا به خاطر تصاویر لو رفته او با همسرش کنار ساحل به شدت ترند شبکه های مجازی شده، یکی از کسانی است که جذابیت چهره خود را مدیون کاشت مو است.

او مدت زیادی را با مشکل ریزش مو دست و پنجه نرم می‌کرد و در نهایت با یک تصمیم درست یعنی کاشت مو به همه این مشکلات خاتمه داد.

اگر به عکس‌های قبل از کاشت موی آدام دلوین خواننده معروف گروه مارون فایو نگاهی بیندازید حتما شاخ درمی‌آورید.

با نگاهی به این عکس‌ها متوجه می‌شوید که این خواننده بخش جلویی موهای سر خود را به‌طور کامل از دست داده است و بخش پشت سر نیز چندان پرپشت نیست.

این بازیگر برای مخفی کردن ریزش موها آن‌ها را از ته می‌تراشید اما خط رویش موهای او در عکس‌ها کاملا مشخص است.

کاشت موی آدام نشان می‌دهد که کاشت مو می‌تواند یک راه‌حل موثر و همیشگی برای افرادی باشد که بخش زیادی از موی سرشان را به‌طور کل از دست داده‌اند و دیگر امیدی به داشتن موهای پرپشت و جذاب ندارند.

اگر عاشق مدل موهای متفاوت و جذاب جان تراولتا شده‌اید، باید بدانید که این موها حاصل عمل کاشت مو هستند.

فیلم‌های قدیمی این بازیگر جذاب هالیوود کاملا گویای میزان ریزش موهای او هستند.

او چند سالی در برابر کاشت مو مقاومت کرد؛ اما در نهایت به این نتیجه رسید که راز جذابیت در داشتن موهایی زیبا و پرپشت است و به همین دلیل به سراغ این عمل رفت.

این بازیگر معروف هالیوودی در برنامه‌ای داستان کاشت مو خود را تعریف کرده و اعلام کرده است که از این موضوع بسیار خرسند و خوشحال است.

دنیس میلر در این مصاحبه گفت که در اوایل دهه 90 زمانی که ریزش موهای او به طرز محسوسی دیده می‌شد، به یکی از کلینیک‌های کاشت مو رفت و به این ترتیب جذابیت و جوانی را به چهره خود هدیه داد.

بسیاری از ما سینمای هند را با بازی‌های درخشان ابدل الرشید سلیم یا همان سلمان خان می‌شناسیم و البته موها بسیار پرپشت و جذاب او نیز آرزوی افرادی است که اکنون با مشکل ریزش مو دست و پنجه نرم می‌کنند.

باید بدانید که مثل دیگر نمونه‌های گفته شده در این مقاله راز موهای جذاب و پرپشت او نیز کاشت مو است.

موهایی طبیعی که باعث شده‌اند این ستاره بالیوودی سال‌های زیادی در اوج باقی بماند.

در میان بازیگران، فوتبالیست‌ها و دیگر افراد مشهور در داخل کشور هم کسانی را می‌توان یافت که جذابیت امروز خود را مدیون کاشت مو هستند.

در ادامه تعدادی از آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

بازیکن قدیمی و مربی امروز فوتبال از سال 73 بخش زیادی از موهای سر خود را از دست داده بود و قسمت جلویی سر او کاملا طاس بود.

این شخص بعد از خداحافظی از دنیای بازیکنی فوتبال و مدتی بعد از ورود به عرصه مربیگری، اقدام به کاشت مو کرد و اکنون مشکل ریزش موهای خود را برای همیشه حل کرده است.

بسیاری فکر می‌کنند که موهای پرپشت پرویز مظلومی ارثی است که از خانواده خود برده و به او حسرت می‌خورند؛ اما اگر نگاهی به عکس‌های چند سال قبل او بیندازید، متوجه می‌شوید که او برای پوشاندن ناحیه طاسی جلو و تاج سر خود از کلاه‌گیس استفاده می‌کرد و غیرطبیعی بودن موهای این بخش‌ها حتی از درون عکس‌ها هم کاملا واضح است.

اکنون این مربی معروف فوتبال با کاشت موهای طبیعی برای همیشه از دست کلاه‌گیس راحت شده و صاحب موهایی پرپشت و جذاب شده است.

اگر آرشیو برنامه ماه عسل را در اینترنت جست‌وجو کرده و آن را با تصاویر امروز این مجری معروف مقایسه کنید، متوجه تغییرات موها و چهره او در طول این سال‌ها خواهید شد.

این مجری معروف که برنامه جذاب عصر جدید را طراحی و اجرا می‌کرد، در سال‌های جوانی در نواحی شقیقه‌ها و جلوی سر ریزش موی شدیدی داشت و توانست با کاشت مو آن را حل کند.

خط رویش بسیار طبیعی موهای این مجری معروف نشان‌دهنده کاشت مو توسط یک پزشک حرفه‌ای و کاربلد است.

شاید اگر متوجه شوید که موهای پرپشت و بلند امروز شیث رضایی نیز حاصل کاشت مو است، در طی خواندن این مقاله یک بار دیگر از تعجب شاخ دربیاورید.

اگر نگاهی به عکس‌های قبلی این بازیکن معروف تیم پرسپولیس بیندازید، متوجه ریزش و کم‌پشتی موها در قسمت جلوی سر و شقیقه‌ها خواهید شد؛ اما در تصاویر امروز این بازیکن دیگر خبری از این موضوع نیست و موهای کاشته شده به‌خوبی همه نواحی طاسی را پوشش داده‌اند.

محمد علیزاده یکی از خوانندگان محبوب پاپ در ایران است که بعد از کاشت مو جذابیت چهره خود را دوچندان کرد.

اگر به تصاویر قبلی این خواننده نگاهی بیندازید متوجه می‌شوید که او همواره موهای خود را در کوتاه‌ترین حد ممکن نگه می‌داشت تا ریزش موها مشخص نباشد؛ اما اکنون موهای خود را به مدل‌های مختلفی درمی‌آورد.

بسیاری از ما حمید لولایی را با بازی درخشانش در زیر آسمان شهر و نقش خشایار به یاد می‌آوریم.

از همان نقش می‌توان متوجه ریزش واضح موها این بازیگر شد؛ البته بخشی از آن مربوط به نقش بوده است اما تصاویر همان سال‌های آقای لولایی نشان‌دهنده ریزش موها در همان سال‌هاست.

این بازیگر معروف بخش زیادی از موهای وسط و تاج سر خود را از دست داده بود و قسمت‌های جلویی هم بسیار کم‌پشت شده بودند.

اکنون به لطف کاشت مو شاهد چهره‌ای جوان‌تر و جذاب‌تر از این بازیگر هستیم.

مدت زیادی نیست که بروز ارجمند کاشت مو انجام داده است و به همین دلیل بسیاری از ما زمانی که او موهای سر خود را به‌طور کامل می‌تراشید یا آن‌ها را خیلی کوتاه می‌کرد.

در عکس‌های قبل از عمل این بازیگر طنزپرداز و محبوب ایرانی کاملا ریزش موهای ناحیه جلو و وسط سر کاملا واضح است؛ اما در عکس‌های جدید او می‌توان موهای کاشته شده را مشاهده کرد و حتی با بررسی عکس و فیلم‌ها در سال‌های اخیر شاهد رشد موهای کاشته شده هم بود.

اگر علاقه‌مند به فوتبال و طرفدار تیم پرسپولیس هستید حتما متوجه روند طاسی و رشد مجدد موهای یحیی گل محمدی بوده‌اید.

این مربی فوتبال که اکنون با هدایت تیم پرسپولیس و بازی‌های درخشان آن در لیگ برتر و جام ملت‌های آسیا بار دیگر نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته است، طاسی کامل خود را با کاشت مو درمان کرد.

در حال حاضر موهای آقای گل محمدی کاملا طبیعی است و او را مثل روزهای اوج بازیکنی فوتبال جوان و جذاب ساخته است.

داشتن موهای زیبا دیگر یک آرزو نیست…
در دنیای افراد مشهور جذابیت حرف اول را میزند و داشتن موهایی پرپشت و زیبا بسیار اهمیت دارد.

به همین دلیل اگر نگاهی به عکس‌های قبلی و فعلی این افراد در مراسم‌های مختلف بیندازیم، تعداد زیادی را پیدا می‌کنیم که کاشت مو انجام داده‌اند.

اگر شما هم با مشکل ریزش مو مواجه هستید و همه یا بخشی از موهایتان را به خاطر این مشکل از دست داده‌اید، می‌توانید با کاشت مو بار دیگر به روزهای جوانی و جذابیت برگردید.

در مجموعه کلینیک‌های رویان بیوتی کاشت مو به روش‌های مختلف توسط پزشکان متخصص و مجرب و با استفاده از به‌روزترین دستگاه‌ها انجام می‌شود.

با مراجعه به این مجموعه کلینیک‌ها داشتن موهایی پرپشت و زیبا یک رویای به واقعیت پیوسته است.

به منظور رفاه حال شما و جلب رضایت متقاضیان عزیز در این مجموعه تخفیف‌های ویژه‌ای برای کاشت مو در نظر گرفته شده است تا با هزینه‌ای مناسب بتوانید به آرزوی دیرینه خود برسید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو وقت کاشت مو با کارشناسان ما در در ارتباط باشید :
مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با بهترین کارشناسان رویان سلامت
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه *
نام
ایمیل
وب‌ سایت
ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

سلام و وقت بخیر هنگام استفاده از ماینوکسیدیل در ماه اول دچار.

.

.

سلام و وقت بخیر خیر.

حتما باید از عینک یا چشم بند استفاده کن.

.

.

سلام و وقت بخیر خیر نگران نباشید.

.

.

.

سلام و وقت بخیر برند بوتاکسی که تزریق کردید چی بود ؟.

.

.

سلام و وقت بخیر ۲۴ ساعت بعد از تزریق.

.

.

.

مجموعه کلینیک های تخصصی پوست و مو و زیبایی رویان  سلامت با چندین مرکز بزرگ و مجهز در کشور عزیزمان ایران و ارائه خدمات بین المللی در کشورهای همسایه (عمان، عراق، اقلیم کردستان و …) با بهره گیری از علم روز و پیشرفته ترین تجهیرات پزشکی مورد تایید FDA آمریکا و CE اروپا و کادر متخصص و مجرب با مشاوره رایگان ۲۴ ساعته در خدمت شما سروران عزیز می باشد.

تلفن (خط ویژه) : 41936-021 تلفن (خط مستقیم) : 22885890 -021 مشاور کاشت مو : 09190125460 مشاور کاشت مو : 09199211092 مشاور زیبایی : 09035541936
آدرس : قیطریه، تقاطع قیطریه و بلوار اندرزگو، کوچه کیارنگ، انتهای کوچه خسروی جنوبی، پلاک 25

ادامه پاسخ به چند سوال پر تکرار:

آیا می توانم موهایم را بعد از کاشت لمس کنم؟
به مدت دو یا سه روز پس از جراحی، حتی به آرامی به پیوندهای خود دست نزنید و حداقل به مدت پنج روز از برخورد مستقیم آب به ناحیه گیرنده خودداری کنید. با رقیق کردن شامپو در یک فنجان پلاستیکی و به آرامی اجازه دادن به شامپوی آبکی روی محل جراحی، ناحیه پیوند را تمیز کنید. به همین ترتیب آبکشی کنید.

چگونه می توانم بعد از کاشت مو بخوابم؟
پس از کاشت مو، باید به پشت و رو به بالا بخوابید. شما در حالی که سر خود را روی یک بالش گردن می خوابید تا سر خود را در وضعیت صحیح بالا نگه دارید. از چرخیدن و چرخاندن یا خوابیدن روی شکم خودداری کنید.
برای مشاوره رایگان و کاشت مو افراد معروف با کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند با شماره 09120086192 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *