کاشت ریش تخصصی

برای بسیاری از مردان، گذاشتن ریش عمل ساده ای نیست. چرا که ریش هایشان همیشه به طور یکنواخت روی صورت رشد نمی کند و در نتیجه به جای ریش شیک، روی صورتشان موهای تکه تکه دارند.

همچنین برخی ها ژن‌هایی به ارث برده اند که هر نوع رشد ریش را عملا غیرممکن می‌کند.

اما همانطور که می توانید موهای خود را به سر خود پیوند بزنید تا خط موی عقب رفته را برطرف کنید، اگر فولیکول های موی صورت شما با هم همکاری نمی کنند، می توانید کاشت ریش را نیز امتحان کنید.

پیش از تصمیم به کاشت، یک پزشک ابتدا باید پوست و موهای شما را ارزیابی کند تا مطمئن شود کاندیدای خوبی هستید و سپس باید تصمیم بگیرید که آیا ارزش هزینه کردن را دارد یا خیر.

برای دریافت مشاوره کاشت ریش تماس بگیرید:           ۰۹۱۲۰۰۸۶۱۹۲

کاشت ریش چیست؟

کاشت ریش دقیقاً به این معناست: مو از یک قسمت بدن برداشته می شود و به خط فک شما و هر جایی که می خواهید ریش شما رشد کند پیوند داده می شود.

در این فرایند دو رویکرد اصلی وجود دارد که یک جراح می تواند اتخاذ کند:

استخراج واحد فولیکولی (FUE).

این روش با برداشت واحدهای فولیکولی کامل یک به یک از ناحیه اهداکننده انجام می شود. FUE روش رایج تری است و البته درد کمتری نیز دارد.
پیوند واحد فولیکولی (FUT). برای این روش، جراح نوار کوچکی از بافت پشت سر را بریده و فولیکول‌های مو را از آن بافت خارج می‌کند.
یک واحد فولیکولی گروه کوچکی از چندین فولیکول مو است که ممکن است از طریق پوست از طریق یک نقطه خروجی خارج شود.

هر دو روش بین 2000 تا 5000 پیوند فولیکول مو یا بیشتر از پشت سر، معمولاً در سطح گوش یا کمی پایین تر، انجام می شود و آنها را روی صورت می کارند.