هزینه کاشت مو بدون تراشیدن سر

با ما باشید تا در مورد هزینه کاشت مو بدون تراشیدن سر ، بیشتر بدانید.
کاشت مو روش های گوناگونی دارد و ما در کلینیک تخصصی بیرانوند این هدف را دنبال میکنیم که در گام اول مشتریانمان به آن چه در ذهنشان از زیباییشان تصور داشتند برسند و در گام دوم با کسب رضایت آنها برند محبوب کلینیک بیرانوند را به دوستان و آشنایان معرفی نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر شما متوانید با شماره تلفن 09120086192 تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما در مورد هزینه کاشت مو بدون تراشیدن سر مشاوره رایگان دریافت نمایید.
اکنون به چند سوال پر تکرار که احتمالا در ذهنتان هست پاسخ میدهیم:
چگونه می توانم بعد از کاشت مو سرم را پنهان کنم؟
برای محافظت و همچنین جلوگیری از خطر آسیب به پیوند مو، استفاده از کلاه گشاد (مانند کلاه ماهیگیر) یا کلاه سبک و گشاد توصیه می شود. از هر نوع لباس سر تنگ مانند کلاه توپی یا بند بپرهیزید. پزشک به شما در تعیین نوع ایده آل کلاه کمک می کند

آیا پس از کاشت مو مجدداً موهای شما از دست خواهد رفت؟
ریزش گرافت های مو بعد از کاشت مو بین 1 تا 5 هفته پس از کاشت مو قابل مشاهده است. با این حال، چند ماه پس از عمل، بیماران اغلب از ریزش مداوم مو نگران هستند. آنها می توانند مطمئن باشند که موهای جدید در نهایت دوباره رشد خواهند کرد.

آیا می توانم بعد از کاشت مو سر کار بروم؟
به طور ایده آل 10-14 روز بعد از جراحی مرخصی بگیرید. در صورت امکان از خانه کار کنید، حتی اگر فقط چند روز در هفته باشد. در صورت لزوم از کلاه برای محافظت از پیوند مو استفاده کنید. سعی کنید در چند هفته اول هیچ جلسه بزرگی را رزرو نکنید.

فهرست عناوین
کاشت طبیعی مو یکی از بهترین راهکار‌ها برای درمان کم‌پشتی موی سر و حتی طاسی سر است.

علی‌رغم نتیجه بسیار خوبی که این عمل زیبایی به دنبال دارد اما اغلب افراد به ویژه آقایان از این موضوع نگران هستند که در زمان عمل، لازم است موی سر به طور کامل تراشیده شود.

قطعاً چنین شرایطی برای هیچکس خوشایند نیست چرا که تقریباً چندین ماه طول می‌کشد تا دوباره موی سر رشد کند.

از سوی دیگر زمانی که سر کاملاً تراشیده می‌شود جای زخم‌های ناشی از پیوند بر روی آن پیدا بوده و این موضوع باعث می‌شود که بر شرایط روحی فرد و حتی اطرافیان نیز تاثیر بگذارد.

اما لازم است بدانید که خوشبختانه امکان کاشت مو بدون تراشیدن موی سر وجود دارد.

حتما برای شما جالب خواهد بود که چگونه می‌توان بدون تراشیدن سر، پیوند طبیعی مو را انجام داد؟ در این مقاله متخصصان پایگاه مارال سلامت ایرانیان اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند تا با آسودگی خیال بتوانید برای انجام پیوند طبیعی مو بدون تراشیدن سر اقدام نمایید.

تصور همه مراجعه‌کنندگان این است که برای پیوند طبیعی مو حتماً باید ابتدا بانک و محل پیوند مو به طور کامل‌ترشیده شوند در صورتی که لازم است بدانید امکان ایمپلنت مو بدون تراشیدن موی سر نیز وجود دارد.

به طور کلی زمانی که متخصص دست به کار می‌شود ممکن است تنها اقدام به تراشیدن بانک مو کند.

در واقع بحث تراشیدن سر در زمان کاشت مو مسئله‌ای است که توسط متخصص و براساس روش انتخابی تشخیص داده می‌شود.

ممکن است در بعضی از این روش‌ها لازم باشد هر دو منطقه پیوند و بانک مو تراشیده شوند اما روش‌هایی نیز وجود دارند که تنها با کوتاه کردن موی سر مشکل را حل خواهند کرد.

در ادامه مقاله به بررسی روش‌ های پیوند موی طبیعی بدون تراشیدن سر خواهیم پرداخت.

مشاهده این مطلب : بهترین سن کاشت مو طبیعی

همانگونه که می‌دانید متد‌های مختلفی برای درمان طاسی سر از طریق کاشت مو وجود دارد.

زمانی که به متخصص مراجعه می‌کنید ابتدا باید شدت طاسی سر و دلیل ریزش مو مشخص شود تا از این طریق بتوان روش مناسب کاشت را برای شما اجرا نمود.

اما اگر شما اصرار دارید که ایمپلنت مو بدون تراشیدن سر انجام شود حتماً باید درخواست خود را با متخصص در میان بگذارید تا حتی‌المقدور پیوند مو از این طریق برای شما اجرا گردد.

به طور کلی دو روش کاشت طبیعی مو بدون تراشیدن موی سر وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت:
پیوند طبیعی مو به روش FIT یکی از قدیمی‌ترین و ابتدایی‌ترین روش‌های ایمپلنت مو نام دارد که هنوز هم در کلینیک‌های زیبایی مورد استقبال قرار می‌گیرد.

زمانی که متخصص تصمیم دارد این روش را برای شما اجرا کند می‌توانید از او بخواهید که این عمل را بدون تراشیدن موی سر انجام دهد.

در نتیجه تنها کافی است که موی خود را کوتاه کنید تا متخصص در زمان برداشت فولیکول با پانچ‌های دستی دچار مشکل نشود.

یکی از جدیدترین و مدرن‌ترین روش‌های ایمپلنت طبیعی مو، روش DHI  نام دارند که در واقع می‌توان آن را تکنیک پیشرفته در روش میکروگرافت نامید.

در این روش برای اجرای کار از یک دستگاه قلم مانند برای استخراج فولیکول استفاده می‌شود.

فولیکول‌های برداشته شده در داخل دستگاه باقی می‌مانند تا سریعاً به محل پیوند منتقل شوند.

برای اجرای این روش نیز نیازی به تراشیدن موی سر نبوده و تنها کوتاه کردن مو کفایت می‌کند.

مشاهده این مطلب : کاشت مو به روش sut
روش‌های کاشت مو بدون تراشیدن سر
مزیت کاشت مو بدون تراشیدن
آثار زخم‌ها پنهان می‌شوند.

موها زودتر رشد کرده و اگر اسکار تشکیل شود، زودتر پنهان خواهد شد.

هزینه کاشت مو بدون تراشیدن سر
معایب کاشت مو بدون تراشیدن سر
افزایش احتمال خطا حین برداشت فولیکول
محدودیت انتخاب روش کاشت مو

به طور کلی برای انجام پیوند طبیع ی‌مو باید هر فرد شرایط لازم برای انجام این عمل زیبایی را داشته باشد.

به همین دلیل است که قبل از شروع به کار باید در جلسه مشاوره با متخصص شرکت کنید تا وضعیت سلامت عمومی بدن، دلیل ریزش مو و همچنین انگیزه شما برای انجام پیوند مشخص شود تا در نهایت بتوان تصمیم درستی را اتخاذ نمود.

در صورتی که می‌خواهید کاشت مو بدون تراشیدن سر را انجام ‌دهید باید صلاحیت استفاده از دو روش اف آی تی و DHI  را داشته باشید.

با توجه به اینکه این روش از پیوند مو سختی زیادی داشته و متخصص باید زمان طولانی را برای کار مصرف کند بنابراین اولویت پیوند طبیعی مو بدون تراشیدن موی سر با کسانی است که به دلیل ماهیت شغلی خود مجبور هستند از تراشیدن موی سر جلوگیری نمایند.

بنابراین لازم است که حتما در جلسه مشاوره در مورد محدودیت‌های کاری و یا زندگی خود صحبت کنید تا در صورت امکان ایمپلنت مو بدون تراشیدن سر برای شما انجام شود.

همچنین افرادی که تنها از کم‌پشتی موی سر خود نگران هستند، گزینه مناسبی برای انجام پیوند مو بدون تراشیدن ‌مو خواهند بود.

برای اینکه از تراشیدن سر در زمان پیوند طبیعی مو جلوگیری شده و در نتیجه فرد مراجعه‌کننده با خیال آسوده بتواند این عمل زیبایی را انجام دهد چند راهکار پیشنهاد می‌شود:
جالب است بدانید اغلب آقایانی که برای کاشت مو اقدام می‌کنند در جلسه مشاوره از متخصص خود می‌خواهند حتی‌المقدور این عمل زیبایی را بدون تراشیدن سر انجام دهد.

دلیل این اصرار مراجعه‌کنندگان، به طور کامل در این مقاله توضیح داده شد.

اما یکی از موارد بسیار مهم که لازم می‌دانیم پیرامون آن صحبت کنیم، موضوع هزینه پیوند مو بدون تراشیدن سر است.

به طور کلی تعداد گرافت مورد نیاز، شدت طاسی سر، نوع روش انتخابی توسط متخصص و تجهیزات مورد استفاده، پزشک انتخابی و همچنین کلینیک مد نظر برای انجام ایمپلنت مو، بر هزینه نهایی پیوند تأثیر خواهند گذاشت اما نکته لازم به ذکر این است که قیمت کاشت مو بدون تراشیدن سر نسبت به سایر روش‌های ایمپلنت مو‌، کمی بیشتر خواهد بود چرا که نیاز به دقت بیشتری برای این منظور بوده و از طرف دیگر متخصص در انتخاب روش کار دچار محدودیت است.

برای مثال روش میکروگرافت به دلیل اینکه به تکنولوژی‌های مدرن مجهز است، سرعت و دقت کار را بالا می‌برد اما قطعاً هزینه پیوند مو با این روش بیشتر خواهد شد.

به همین دلیل است که مشاوران کلینیک و یا شخص متخصص در جلسه‌ای که قبل از کاشت مو برگزار می‌شود، پیرامون هزینه ایمپلنت مو بدون تراشیدن سر نیز با شما صحبت خواهند کرد چرا که شما باید براساس بودجه‌ای که برای این منظور در نظر گرفته‌ایدتصمیم خود را بر این روش از ایمپلنت مو قطعی نمایید.

تفاوتی نمی‌کند که شما قرار است کدام یک از عمل‌های زیبایی را برای خود انجام دهید.

آنچه که اهمیت دارد این است که قبل از مراجعه به کلینیک، اطلاعات کلی در مورد عمل زیبایی مد نظر خود داشته باشید.

برای مثال اگر شما بنا به توصیه دوستان و آشنایان تصمیم گرفته‌اید کاشت مو بدون تراشیدن سر را انجام دهید بهتر است با نحوه انجام این عمل آشنا شوید:
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه *
نام *
ایمیل *
وب‌ سایت
ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

سلام جناب وقت بخیر، لطفا سوال خودتون رو از مشاور کلینیکی که.

.

.

سلام وقت بخیر بله طبیعی است.

.

.

سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم من روز ۷۵ کاشتمه ولی باز ر.

.

.

کاشت مو
کاشت ابرو
کاشت ریش
لیپوماتیک
تزریق چربی
تزریق ژل

ادامه پاسخ به چند سوال پر تکرار:

آیا می توانم موهایم را بعد از کاشت لمس کنم؟
به مدت دو یا سه روز پس از جراحی، حتی به آرامی به پیوندهای خود دست نزنید و حداقل به مدت پنج روز از برخورد مستقیم آب به ناحیه گیرنده خودداری کنید. با رقیق کردن شامپو در یک فنجان پلاستیکی و به آرامی اجازه دادن به شامپوی آبکی روی محل جراحی، ناحیه پیوند را تمیز کنید. به همین ترتیب آبکشی کنید.

چگونه می توانم بعد از کاشت مو بخوابم؟
پس از کاشت مو، باید به پشت و رو به بالا بخوابید. شما در حالی که سر خود را روی یک بالش گردن می خوابید تا سر خود را در وضعیت صحیح بالا نگه دارید. از چرخیدن و چرخاندن یا خوابیدن روی شکم خودداری کنید.
برای مشاوره رایگان و هزینه کاشت مو بدون تراشیدن سر با کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند با شماره 09120086192 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *