قیمت کاشت مو دکتر بیرانوند

با ما باشید تا در مورد کاشت مو دکتر بیرانوند ، بیشتر بدانید.
کاشت مو روش های گوناگونی دارد و ما در کلینیک تخصصی بیرانوند این هدف را دنبال میکنیم که در گام اول مشتریانمان به آن چه در ذهنشان از زیباییشان تصور داشتند برسند و در گام دوم با کسب رضایت آنها برند محبوب کلینیک بیرانوند را به دوستان و آشنایان معرفی نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر شما متوانید با شماره تلفن 09120086192 تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما در مورد کاشت مو دکتر بیرانوند مشاوره رایگان دریافت نمایید.
اکنون به چند سوال پر تکرار که احتمالا در ذهنتان هست پاسخ میدهیم:
چگونه می توانم بعد از کاشت مو سرم را پنهان کنم؟
برای محافظت و همچنین جلوگیری از خطر آسیب به پیوند مو، استفاده از کلاه گشاد (مانند کلاه ماهیگیر) یا کلاه سبک و گشاد توصیه می شود. از هر نوع لباس سر تنگ مانند کلاه توپی یا بند بپرهیزید. پزشک به شما در تعیین نوع ایده آل کلاه کمک می کند

آیا پس از کاشت مو مجدداً موهای شما از دست خواهد رفت؟
ریزش گرافت های مو بعد از کاشت مو بین 1 تا 5 هفته پس از کاشت مو قابل مشاهده است. با این حال، چند ماه پس از عمل، بیماران اغلب از ریزش مداوم مو نگران هستند. آنها می توانند مطمئن باشند که موهای جدید در نهایت دوباره رشد خواهند کرد.

آیا می توانم بعد از کاشت مو سر کار بروم؟
به طور ایده آل 10-14 روز بعد از جراحی مرخصی بگیرید. در صورت امکان از خانه کار کنید، حتی اگر فقط چند روز در هفته باشد. در صورت لزوم از کلاه برای محافظت از پیوند مو استفاده کنید. سعی کنید در چند هفته اول هیچ جلسه بزرگی را رزرو نکنید.

اگر به دنبال یک کلینیک کاشت مو در ونک هستید بهتر است که از مرکزی که در نظر گرفته اید مشاوره بگیرید تا با اعتماد بیشتر کار کاشتن مو را به مرکز کاشت مو بسپارید.

ویژگی کلینیکی معتبر برای کاشتن مو در ونک
ونک یکی از مناطق شهر تهران است که کلینیک های زیبایی زیادی را در خود جای داده است.

اگر قصد انجام کاشت مو در ونک را دارید باید به دنبال یک مرکز معتبر باشید تا مبادا پول و وقت خود را هدر دهید.

با توجه به نکاتی که ما در ادامه برایتان آورده ایم، با خیال راحت یک کلینیک معتبر زیبایی را برای کاشت مو انتخاب کنید.

قبل از هر چیز باید بدانید که کاشتن مو یک راه حل برای درمان کچلی است و انتخاب یک کلینیک برای انجام کاشت مو ( در ونک ) باعث کسب نتیجه دلخواه و بهترین نتیجه خواهد شد.

معمولا کلینیکی معتبر است که شیوه عملی استاندارد، مشاوره، مجوز رسمی، تجهیزاتی مناسب و کادری متخصص را داشته باشد.

روش های جدیدی برای کاشت مو وجود دارد اما بهترین روش در کاشتن مو روشی است که موها با تراکم بالا و به شکل طبیعی کاشته شوند که نتیجه ای عالی را به دنبال دارد.

یک کلینیک معتبر باید دارای کادری از مشاوران مجرب باشد که خدمات مشاوره را رایگان به بیماران ارائه دهد تا بیماران از راهنمایی های مرکز بهره مند شوند.

مشاوران باید اطلاعات اولیه را برای بیماران توضیح دهند و روشی که برای هر بیمار مناسب است را به او بگویند.

حتی بیمار باید به وسیله مشاوران با کاشتن مو، عوارض و دوران نقاهت کاشت مو آشنا شوند.

اگر بیمار دارای بیماری خاصی باشد وکاشتن مو برای بیمار خطرناک باشد مشاوره به او تذکر خواهد داد.

در انتخاب مشاوره کلینیک دقت کنید زیرا مشاوره دلایل کچلی بیمار را بررسی کرده و با همکاری با بیمار بهترین راه درمانی را برای بیمار در نظر خواهد گرفت.

در ضمن مشاوره نتیجه کار کاشتن مو را نیز بررسی کرده تا به دور از انتظارات شما نباشد و بالاخره مشاوره باعث خواهد شد که بهتر کار و نتیجه کلینیک را بشناسید.

مهمترین ویژگی برای یک کلینیک و مرکز کاشت مو داشتن مجوز معتبر از طرف سازمان بهداشت و درمان است و چنین مجوزی در همه وب سایت های مراکز معتبر قابل رویت است.

در ضمن اصل مجوز هم باید در کلینیک قرار داشته باشد تا مراجعین بتوانند مجوز را ببینند.

منظور از کادر متخصص، تیمی از متخصصان پوست و مو که دارای تجربه و مهارت کافی هستند، است.

با یافتن یک مرکز مناسب برای کاشت مو در ونک با توجه به ویژگی های گفته شده سعی کنید که حتما کلینیک دارای متخصصان در زمینه پوست و مو که تجربه و مهارت کافی را دارند را انتخاب کنید تا انجام کاشت مو به بهترین روش ممکن روی شما صورت گیرد.

امروزه، یکی از عمل های پرطرفدار در بین مردم کاشتن مو بوده که باعث زیبایی و درمان عارضه کچلی است.

در حقیقت کاشتن مو نوعی روش دائمی برای درمان کچلی است که باعث ایجاد اعتمادبه نفس به اشخاص دچار کم مویی ( کچلی ) خواهد شد.

برای انجام کاشتن مو کافیست مشاوره ای با یک متخصص داشته باشید تا بهترین روش را به شما بگوید.

 

موهای مورد استفاده برای کاشت مو :
کاشت مو بنا بر روش کاشت صورت خواهد گرفت.

معمولا قسمت برداشت مو شامل پشت سر یا بدن است که با استفاده از میکروسکوپ، فولیکول مو را جدا کرده و در قسمت گیرنده پیوند زده خواهد شد.

بدن نسبت به پیوند مو عکس العمل نشان نخواهد داد و همین علت برتری کاشتن مو نسبت به سایر روش ها است.

همچنین نیاز نیست که شخص مراقبت های خاصی را برای موی پیوند زده شده داشته باشد.

اگر دکتر مسول انجام کاشت مو، شخصی باتجربه باشد تنها اثری که از کاشتن مو باقی خواهد ماند خط باریک پیوند است که چندان مشخص نیست.

یک نکته در مورد کاشت مو و ریختن موها بعد از 4_6  ماه است که مشکلی ندارد زیرا مجددا مو رشد خواهد کرد.

رایج ترین روش ها برای کاشتن مو  FIT و  FUT هستند که با مشورت دکتر انجام خواهد شد.

  در حقیقت در عمل کاشتن مو، فولیکول های مو به شکل تکی و طبیعی کاشته شده تا مثل موهای طبیعی انسان رشد کند.

 

فرقی ندارد که روش  FIT باشد یا FUT بلکه باید روش، روشی نتیجه بخش باشد.

درست است که کاشتن مو یک جراحی ساده و ایمن است اما رعایت نکات ایمنی و مهارت متخصص برای سالم ماندن بیمار و کسب نتیجه مطلوب لازم است.

همچنین کاشتن مو به شکل تیمی بوده چون کار حساسی است.

درکاشتن مو بر اساس روش پیوند، موهای فرد از قسمت پشت سر یا بدن برداشته خواهد شد.

( به جزء روش  FIT و  FUT سایر روش های کاشتن مو ترکیبی،  BUT، SUT و غیره نام دارد.

)
از اقداماتی که باید پیش از انجام کاشتن مو انجام شود موارد زیر است.

( اقداماتی که طبق گفته پزشکان باید انجام شود.

)
همان طور که می دانید موی انسان نماد زیبایی است و از دوران جنینی همه ی پیازچه های مو در بدن انسان به وجود خواهد آمد و دیگر هرگز پیازچه ای در بدن به وجود نخواهد آمد.

امروزه در جهان و تهران کاشت مو بسیار رایج شده است.

روشی که جزء جراحی های زیبایی محسوب شده و دولت و بیمه میزان هزینه کاشت را پوشش نخواهد داد.

میزان هزینه کاشتن مو با توجه به سابقه و تجربه پزشک متفاوت خواهد بود.

اما به طور کلی میزان هزینه ای که یک پزشک از بیمار برای کاشتن مو دریافت خواهد کرد شامل حق الزحمه پزشک، هزینه جراحی، هزینه دارو و وسایل مصرفی است و حتی اگر تعداد جلسات و گرافت بالا برود باز هم روی هزینه تأثیر خواهد گذاشت و هزینه نیز بالا خواهد رفت.

اگر میزان دقیق هزینه برای مهم است با کارشناسان یک مرکز ( مثل کلینیک آوینای تهران ) تماس بگیرید و مطمئن باشید که کلینیک نامبرده مبلغ هزینه را با کیفیت بالا برای شما در نظر خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که مبلغ هزینه هر چه قدر باشد چون باعث زیبایی، بالا رفتن اعتمادبه نفس و پیشرفت زندگی شخص خواهد شد ارزشمند است.

هر چند که هزینه کاشتن مو در تهران بیش از سایر شهرهای ایران است اما مطمئنا خدمات ویژه تری را ارائه خواهند داد.

خدمات کلینیک های زیبایی برای کاشت مو در ونک :
اگر کلینیک تخصصی باشد چون دارای مجوز مجوز معتبر است با به کار بردن تجهیزات  پیشرفته همه خدمات مربوط به کاشتن مو را به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

شما با مراجعه به یکی از کلینیک های زیبایی ونک سلامتی و زیبایی خود را به دست خواهید آورد.

برای بهره مند شدن از خدمات یکی از مراکز زیبایی با مشاور مرکز تماس بگیرید تا اطلاعات راجب کاشتن مو به طور رایگان به شما ارائه شود.

فرقی ندارد که مشاوره شما به صورت حضوری یا غیرحضوری باشد مهم اطلاعاتی است که از طریق مشاوره در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

ممکن است اشخاص زیادی به کلینیک زیبایی مراجعه کنند اما از میان افراد مراجعه کننده فقط تعداد کمی برای کاشتن مو مناسب هستند زیرا ممکن است همه بانک موی مناسبی را نداشته باشند.

منظور از نداشتن بانک موی مناسب، شخصی است که سر  ( جلو، بالا و فرق ) مو ندارد در نتیجه طاس کامل محسوب شده و برای گاشتن مو مناسب نیست یا اینکه موهای فرد کافی نیست و موهایش بسیار نازک است.

چنین اشخاصی بهتر است از کلاه گیس استفاده کنند.

کاشتن مو در زنان مثل مردان خواهد بود با این تفاوت که طاسی زنان مثل مردان نیست و بیشتر زنان موهای خود را با کاشتن به دست خواهند آورد.

خانم ها عاشق موهای خود بوده و حاضر نیستند که حتی یک تار مو از سرشان کم شود و به خاطر همین با ریختن مو سریع اقدام به کاشت خواهند کرد و خبر بدی که وجود دارد امکان پذیر نبودن کاشتن مو برای همه ی زنان است.

بیشتر ریزش مو در زنان از قسمت سر بوده و اغلب زنان رفته رفته موهایشان خواهد ریخت و کاشتن مو برای زنانی امکان پذیر است که بر اثر حوادث ( تصادفات، سوختگی و جراحت ) طاس شده اند.

روش های کاشت طبیعی موی سر :
قبلا هم گفتیم که کاشتن مو به صورت طبیعی یا پیوند زدن مو، یک جراحی ایمن و پرطرفدار در جهان است.

ریزش و طاسی مو به هر دلیلی ممکن است رخ دهد و به همین دلیل بازار کاشتن مو برای افرادی که به ریزش مو دچار هستند داغ شده است.

اقدام به کاشتن مو اقدامی مهم است و پیش از انجام چنین اقدامی شخص باید بررسی کند که انجام جراحی کاشتن مو را به شخصی متخصص بسپارد تا دچار مشکلاتی چون ریزش دوباره ی مو نشود.

به همین دلیل سعی کرده ایم تا اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان بگذاریم.

مناسب ترین روش برای کاشت مو :
طبق تحقیقات بهترین روش برای کاشتن مو روش ترکیبی است.

روشی که برگرفته از دو روش  FIT و  FUT است.

علت مناسب بودن روش ترکیبی تراکم بالا و وسعت زیاد کاشت است.

هر چند روش ترکیبی هم معایب خود را دارد اما مناسب برای افراد با طاسی زیاد است و انجام یک مرحله روش ترکیبی کاشتن مو برای اشخاص کم مو یا طاس باعث برطرف شدن مشکل و زیبایی شان خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
نام *
ایمیل *
وب‌ سایت
ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

دیدگاه *

کلینیک تخصصی پوست، مو آوینا با بهره‌گیری از کادری متعهد و پزشکان متخصص و مجرب در زمینه خدمات پوست و مو؛ با به کارگیری جدیدترین تجهیزات و به‌روزترین دستگاه‌های دنیا در فضایی دلنشین و امن همراه و پشتیبان شما عزیزان است.

مراجعین گرامی بدون صرف وقت و تنها با یک بار مراجعه به کلینیک پوست و مو آوینا از تمامی مزایای این کلینیک بهره‌مند شده و با رضایت و آرامش‌خاطر به نتیجه مورد نظر خود دست خواهند یافت.

طراحی و بهينه‌سازی سايت : پزشکا دیزاین

ادامه پاسخ به چند سوال پر تکرار:

آیا می توانم موهایم را بعد از کاشت لمس کنم؟
به مدت دو یا سه روز پس از جراحی، حتی به آرامی به پیوندهای خود دست نزنید و حداقل به مدت پنج روز از برخورد مستقیم آب به ناحیه گیرنده خودداری کنید. با رقیق کردن شامپو در یک فنجان پلاستیکی و به آرامی اجازه دادن به شامپوی آبکی روی محل جراحی، ناحیه پیوند را تمیز کنید. به همین ترتیب آبکشی کنید.

چگونه می توانم بعد از کاشت مو بخوابم؟
پس از کاشت مو، باید به پشت و رو به بالا بخوابید. شما در حالی که سر خود را روی یک بالش گردن می خوابید تا سر خود را در وضعیت صحیح بالا نگه دارید. از چرخیدن و چرخاندن یا خوابیدن روی شکم خودداری کنید.
برای مشاوره رایگان و کاشت مو دکتر بیرانوند با کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند با شماره 09120086192 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *