سوال های متداول در خصوص کاشت مو

چرا بایستی با انواع متدهای کاشت مو از نزدیک آشنا شویم؟

می دانید که آشنایی با متدهای متفاوت کاشت مو چه مزایای را می تواند برای بیماران داشته باشد؟ شما هم به دنبال معتبرترین مرکز و کلینیک کاشت و پیوند مو هستید؟

به تمام بیمارانی که به دنبال کاشت و پیوند مو  هستند توصیه می کنیم که از نزدیک با متدهای کاشت مو آشنا شوند. آشنا شدن با روش های کاشت و پیوند مو می تواند مزایای متعددی را به دنبال داشته باشد. از مهمترین این مزایا می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

–         می توانید انتخاب هوشمندانه ای را تجربه کنید: شما می توانید با بررسی روش ها و شیوه های کاشت مو بهترین این روش ها را برای درمان طاسی خود انتخاب کنید. البته نظر پزشک تان در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

–         حقیقت را می توانید از دروغ تشخیص دهید: افرادی که با روش های کاشت و پیوند مو از نزدیک آشنا می شوند، به راحتی گول برخی از پزشکان را نمیخورند. توجه نمایید متاسفانه برخی از کلینیک های موجود در کشورمان با بالاترین هزینه های ممکن بی کیفیت ترین خدمات را برای مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند.

–         می توانید انتظار صحیح را از درمان خود داشته باشید: افرادی می توانند بهترین نتیجه را از کاشت و پیوند مو کسب کنند که به شکل صحیح با شیوه ی درمانی خود آشنا باشند. چرا که در این صورت می توانند به مراقبت های قبل و بعد از کاشت و پیوند مو توجه نمایند و در مدت زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنند.

در ادامه می خواهیم راجع به بهترین روش و شیوه ی کاشت و پیوند مو برای شما توضیحات بیشتری را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

چرا نمی توان در عمل کاشت مو به تراکم های بالایی دست پیدا کرد؟

همانطور که ملاحظه نمودید کاشت مو یکی از محبوب ترین روش های زیبایی و درمان طاسی می باشد. سالانه هزاران افراد در سراسر جهان با عمل کاشت و پیوند مو  می توانند صاحب موهای پرپشت و زیبا شوند. در برخی از مواقع پزشکان نمی توانند به تراکم های بالایی در کاشت مو دست پیدا کنند. چرا که آیتم های متعددی در این زمینه دخیل هستند. از مهمترین این آیتم ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

–         محدودیت های مربوط به بانک مو: لازم به ذکر می باشد که جهت رسیدن به تراکم های بالا بایستی گرافت های زیادی را کاشت. از سوی دیگر نمی توان فولیکول های زیادی را از ناحیه بانک مو استخراج کرد چرا که ممکن است در آینده شاهد طاسی ناحیه بانک مو باشیم. همچنین برش بزرگ از ناحیه بانک مو می تواند خطر ایجاد اسکار را نیز افزایش دهد.

–         محدودیت های مربوط به ناحیه گیرنده: توجه نمایید که در حین کاشت مو نمی توان گرافت ها را در نزدیک هم کاشت. چرا که وضعیت خونرسانی مربوط به ناحیه گیرنده مناسب با فولیکول های جدید نمی باشد.

کدام روش کاشت و پیوند مو برای شما مناسب و بهتر می باشد؟

شاید شما نیز تاکنون به دفعات متعدد از خود پرسیده اید که بهترین روش و متد کاشت مو برای من کدام است؟ در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم که پزشک معالج تان پس از بررسی وضعیت سر شما، می تواند مناسب ترین روش کاشت و پیوند مو را انتخاب کند. البته فاکتورهای گوناگونی در انتخاب بهترین متد کاشت و پیوند مو وجود دارد. سابقه ی پزشکی، وضعیت بانک مو، نوع ریزش مو، داشتن بیماری های زمینه ای و غیره از مهمترین فاکتورهایی هستند که در انتخاب بهترین روش کاشت مو دخیل اند. با این حال متخصصان و پزشکان ما تجربه کافی و بالایی را در این زمینه دارند. به طوری که می توانند به راحتی ایده آل ترین متد و شیوه را برای عمل کاشت و پیوند مو برگزینند.

جایگزین مناسب برای عمل کاشت مو کدامند؟

برخی از افراد نیز به دنبال بهترین جایگزین برای عمل کاشت مو هستند. چرا که نگران عوارض مربوط به عمل یاد شده اند و همین امر نیز سبب شده تا به دنبال جایگزین های مناسب برای عمل کاشت و پیوند مو باشند. توجه نمایید که شما می توانید با تنظیم رژیم غذایی خود و استفاده از شامپوهای گیاهی تا حدودی از ریزش موهای خود جلوگیری کنید. اما تاکنون هیچ روشی به اندازه ی کاشت مو برای درمان بیماری های تروما و طاسی موثر و بهتر نبوده است. نتیجه مربوط به عمل کاشت و پیوند مو تضمینی و فوری می باشد. همین امر نیز سبب محبوبیت عمل کاشت و پیوند مو در نزد بسیاری از مردم شده است. با این حال توصیه می گردد که تمام افراد سبک زندگی خود را تغییر داده و همیشه به دنبال مصرف ویتامین های ضروری بدن باشند. چرا که با این اقدامات می توانند از ریزش موهای خود در آینده جلوگیری نمایند.

آشنایی با معتبرترین مرکز تخصصی کاشت و پیوند مو

پیشنهاد می کنیم که برای دریافت بهترین نتیجه از عمل کاشت مو حتما به مراکز درمانی معتبر مراجعه نمایید. امروزه کلینیک های متعددی را می توانید در سطح کشور مشاهده کنید. به طوری که هر یک از این کلینیک ها به دنبال کسب رضایتمندی مراجعه کنندگان خود هستند. در میان بهترین مراکز کاشت و پیوند مو می توان به کلینیک تخصصی بیرانوند اشاره کرد. کلینیک یاد شده سابقه ی بسیار درخشانی را در زمینه کاشت و پیوند مو داشته است. بنابراین مراجعه کنندگان می توانند با خیال آسوده زیبایی و درمان طاسی خود را به دست متخصصان خبره ی ما بسپارند.

شما می توانید قبل از عمل کاشت مو تمام بایدها و نباید های عمل یاد شده را با دقت بررسی کنید. چرا که از این طریق می توانید با آگاهی بیشتری خودتان را برای عمل مذکور آماده نمایید. کلینیک تخصصی ما با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات سعی دارد تا بهترین روش را برای درمان طاسی شما انتخاب کند. این امر سبب کاهش خطرات احتمالی عمل کاشت و پیوند مو نیز خواهد شد. همچنین شما می توانید در صورت داشتن هرگونه دلهره ای با مشاوران ما تماس تلفنی برقرار نموده و راهنمایی های لازم را کسب کنید.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *