بهترین کلینیک کاشت مو در تبریز

با ما باشید تا در مورد بهترین کلینیک کاشت مو در تبریز ، بیشتر بدانید.
کاشت مو روش های گوناگونی دارد و ما در کلینیک تخصصی بیرانوند این هدف را دنبال میکنیم که در گام اول مشتریانمان به آن چه در ذهنشان از زیباییشان تصور داشتند برسند و در گام دوم با کسب رضایت آنها برند محبوب کلینیک بیرانوند را به دوستان و آشنایان معرفی نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر شما متوانید با شماره تلفن 09120086192 تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما در مورد بهترین کلینیک کاشت مو در تبریز مشاوره رایگان دریافت نمایید.
اکنون به چند سوال پر تکرار که احتمالا در ذهنتان هست پاسخ میدهیم:
چگونه می توانم بعد از کاشت مو سرم را پنهان کنم؟
برای محافظت و همچنین جلوگیری از خطر آسیب به پیوند مو، استفاده از کلاه گشاد (مانند کلاه ماهیگیر) یا کلاه سبک و گشاد توصیه می شود. از هر نوع لباس سر تنگ مانند کلاه توپی یا بند بپرهیزید. پزشک به شما در تعیین نوع ایده آل کلاه کمک می کند

آیا پس از کاشت مو مجدداً موهای شما از دست خواهد رفت؟
ریزش گرافت های مو بعد از کاشت مو بین 1 تا 5 هفته پس از کاشت مو قابل مشاهده است. با این حال، چند ماه پس از عمل، بیماران اغلب از ریزش مداوم مو نگران هستند. آنها می توانند مطمئن باشند که موهای جدید در نهایت دوباره رشد خواهند کرد.

آیا می توانم بعد از کاشت مو سر کار بروم؟
به طور ایده آل 10-14 روز بعد از جراحی مرخصی بگیرید. در صورت امکان از خانه کار کنید، حتی اگر فقط چند روز در هفته باشد. در صورت لزوم از کلاه برای محافظت از پیوند مو استفاده کنید. سعی کنید در چند هفته اول هیچ جلسه بزرگی را رزرو نکنید.

ریزش مو مشکل بسیاری از مردم می باشد و در شهر تبریز افرادی بسیاری به دنبال کاشت مو هستند از این رو 10 تا از بهترین دکتر کاشت مو در تبریز را در ادامه معرفی خواهیم کرد؛ در حقیقت میزان درخواست و تقاضا در شهر تبریز برای کاشت مو بسیار زیاد می باشد که با آشنایی با این پزشکان حاذق می توان به این درخواست ها پاسخ داد.

تبریز کلانشهری در منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است؛ این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود؛ کلانشهر تبریز ۲۴۴/۵۱ کیلومتر مربع وسعت دارد و بر همین اساس، سومین شهر بزرگ ایران پس از تهران و مشهد محسوب می‌شود؛ جمعیت آن نیز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۵۹۳٬۳۷۳ نفر بوده‌ است؛ اکثریت ساکنان تبریز آذری هستند و به زبان ترکی آذربایجانی با لهجهٔ تبریزی سخن می‌گویند.

تبریز، یکی از طویل‌ المدت‌ ترین پایتخت‌های ایران بوده‌ است؛ به گونه‌ای که تبریز در طول حکومت ۴۰۰ سالهٔ خاندان «رَوّادی» و اسکان قبیلهٔ عرب «اَزْد» به شکوفایی رسید و اوج شکوفایی این شهر مربوط به دورهٔ ایلخانان است که در این زمان، پایتخت قلمرویی پهناور از نیل تا آسیای مرکزی بود.

در حقیقت ریزش مو مشکل بسیاری از مردم در تبریز می باشد و این ریزش ممکن است که به هر دلیلی رخ دهد؛ مردم شهر تبریز برای درمان ریزش مو می توانند از طریق مشاوره و ویزیت توسط بهترین پزشکان، مشکل خود را حل کنند اما روشی که کاملا دائمی می باشد و نتیجه بسیار مثبتی می توان گرفت، کاشت مو می باشد؛ در حقیقت کاشت مو از جمله روش هایی می باشد که طرفداران بسیاری در تمام دنیا دارد و بیشتر آقایان از این روش استفاده می کنند.

با کاشت مو می توان موهایی پرپشت و جذاب داشت و در ضمن با کمک این روش می توان به زیبایی و جذابیت قبل خود برگردید؛ برای کاشت مو به روش جراحی باید ابتدا بهترین دکتر کاشت مو در تبریز، نواری از پشت سر که شامل چندین فولیکول سالم می باشد را بردارد و پس از آن این نوار را در قسمت جداسازی فولیکولار قرار می دهد تا میکروسکوپ آن را بررسی و جدا کند و پس از آن دکتر فولیکول ها را در محل مورد نظر می کارد.

اما در کاشت مو به روش غیر جراحی نیازی نیست که نوار ها را از پشت سر جدا کرد و تنها از طریق پانچ های دستی یا اتوماتیک می توان فولیکول ها را از بانک مو برداشت و پس از آن دکتر داروهای بی حسی را به سر تزریق می کند؛ و در مرحله بعد فولیکول های برداشته شده که در ماده نگهدارنده مخصوصی وجود دارد را برای کاشت آماده می کند و در ادامه فرآیند کاشت صورت می گیرد.

در واقع برای این انجام کاشت مو، باید فرد مورد نظر کاندیدای مناسبی باشد تا بتواند از کاشت مو نتیجه مثبت بگیرد؛ افرادی که کاندیدای مناسبی برای کاشت مو هستند شامل موارد زیر می باشند :

با حضور متخصصین پوست و مو و اساتید برجسته دانشگاه علوم پزشکی تبریز میباشد.

خانم دکتر عظیمی و دکتر جابریان و با مدیریت محترم دکتر علی یوسف زاده، با حضور گروه تخصصی کاشت موی رحیمی است.

خدمات:
آدرس: تبریز ، سربالایی ولیعصر، نبش خیابان عارف، ساختمان عارف، طبقه اول، کلینیک تخصصی کاشت موی نیک سیم
تلفن تماس: 09141095682 _ 04151021
اینستاگرام: kashtemoo_tabriz

دکتر مسعود شیخ نوه سی، متخصص درماتولوژی (بیماری های پوست و مو) هستند؛ ایشان نیز مانند دیگر متخصصان این شاخه از پزشکی قادر به تشخیص و درمان بیماری های پوست، پوست سر، مو و ناخن، و هم چنین ارائه ی خدمات زیبایی و لیزر مرتبط با پوست و مو می باشند.

هدف دکتر به عنوان یک متخصص درماتولوژی همیشه حفظ سلامت و شادابی پوست و مو افراد بوده از این رو تا به امروز سعی در ارائه ی بهترین و جدیدترین تکنیک های درمانی و زیبایی را داشته اند و از مدرن ترین تجهیزات پزشکی در این زمینه بهره گرفته اند؛ دکتر مسعود شیخ نوه سی یکی از بهترین دکتر کاشت مو در تبریز می باشند که به مردم تبریز بسیار خدمت کرده اند.

خدمات دکتر مسعود شیخ نوه سی :
آدرس : آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان امام، ورودی زعفرانیه، بیمارستان ولیعصر
تلفن تماس : ۰۴۱-۳۳۲۷۳۰۰۰

دکتر مجید دلاور متخصص بیماری های پوست و مو هستند که شماره نظام پزشکی  ایشان۱۲۰۶۰٫ می باشد؛ ایشان می گونید که وظیفه من به عنوان یک متخصص با سابقه ی چند سال فعالیت در این حیطه، بررسی وضعیت پوست، مو و ناخن مراجعه کنندگان، تشخیص و مداوای بیماری ای است که با آن مواجه هست.

ایشان تا به امروز افراد بسیاری را ویزیت کرده اند که با بیماری ها و مشکلات بسیاری در زمینه پوست و مو مواجه بوده اند که خوشبختانه با ارائه ی مناسب ترین روش های درمانی، روند بیماری آنها کنترل شده و به بهبودی کامل رسیده اند، و دوباره سلامت و شادابی خود را به دست آورده اند؛ می توان گفت که دکتر مجید دلاور یکی از بهترین دکتر کاشت مو در تبریز می باشند که خدمات بسیاری را در اختیار مردم این شهر قرار می دهند.

خدمات دکتر مجید دلاور :
آدرس : خیابان 17 شهریور جدید، روبروی اداره آموزش و پرورش ناحیه 2، مجتمع پزشکی خاتم (فاز 2)، همکف، واحد 5
تلفن تماس : ۰۴۱-۳۵۵۳۷۷۳۶

دکتر حمیده عظیمی علمداری، متخصص درماتولوژی (بیماری های پوست و مو) هستند و از دیگر حوزه های تخصصی ایشان می توان به خدمات زیبایی و لیزر مرتبط با پوست و مو اشاره کرد؛ تا به امروز خدمات تشخیصی و درمانی بسیاری را در این زمینه عرضه کرده اند و سعی ایشان همیشه در ارائه ی بهترین و مناسب ترین خدمات در حیطه ی درمانی و زیبایی به مردم عزیز بوده است.

دکتر حمیده عظیمی علمداری یکی از بهترین دکتر کاشت مو در تبریز می باشند که خدمات بسیاری را در اختیار مردم تبریز قرار داده اند و بیماران ایشان رضایت کافی از روند درمانی خود دارند.

خدمات دکتر حمیده عظیمی علمداری :
آدرس : تبریز، خیابان آزادی، نرسیده به سه راه گلگشت، روبروی پمپ بنزین مارالان، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه هفتم
تلفن تماس : ۰۴۱-۳۳۳۷۳۶۵۲

دکتر سارا صنیعی سال 1378 وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند؛ ایشان در سال ۱۳۸۶ به عنوان شاگرد اول دانشگاه فارغ التحصیل شدند؛ بلافاصله با نمره عالی در امتحان دستیاری در رشته تخصصی بیماری های پوست پذیرفته شدند؛ در سال ۱۳۹۰ با کسب رتبه برتر بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارغ التحصیل شدند.

خانم دکتر دوران طرح خود را در شهرستان قروه استان کردستان سپری نمودند.

سپس چند سال به عنوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز فعالیت داشتند.

  خانم دکتر سابقه کار در بیمارستان سینا، بیمارستان اسد آبادی، کلینیک شیخ الرئیس را دارند.

در حال حاضر در مطب و کلینیک نیک سیما مشغول ارائه خدمت به بیماران می‌باشند.

شماره نظام پزشکی ایشان 117368 است؛ خانم دکتر عضو انجمن متخصصین پوست می باشند و یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در تبریز می باشند.

خدمات دکتر سارا صنیعی :
آدرس : تبریز، بلوار آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان گلگشت، طبقه ششم
تلفن تماس : 04133367497
دکتر حمید اسماعیل نژاد متخصص بیماری های پوست و مو (درماتولوژیست) می باشند و ایشان دارای شماره نظام پزشکی ۱۰۰۴۹۶٫ می باشند که تا به امروز خدمات پیشگیری، تشخیصی و درمانی بسیاری را به عنوان یک متخصص پوست و مو ارائه کرده اند؛ علاوه بر این مهارت لازم در زمینه ی خدمات زیبایی و لیزر مرتبط با پوست و مو را نیز دارم و خدماتی را نیز در این زمینه ارائه می کنند؛ در صورتی که به دنبال بهترین دکتر کاشت مو در تبریز هستید می توانید به مطب دکتر اسماعیل نژاد مراجعه کنید و از خدمات ایشان بهره ببرید.

خدمات دکتر حمید اسماعیل نژاد :
آدرس : آذربایجان شرقی، تبریز، 17 شهریور جدید، پایین تر از بستنی وحید، ساختمان کسری، طبقه 3، واحد A
تلفن تماس : ۰۴۱-۳۵۵۳۱۹۹۳

کلینیک ايرانيان يكى از مجهزترين مراكز پوست و مو ، ليزر و لاغری در منطقه شمال غرب كشور می باشد كه در صدد است قدم های بلندتری در راستاي امر زيبايی در جهت رضايتمندی هر چه بيشتر هموطنان گرامى بردارد؛ محیط کلینیک تخصصی پوست و مو ایرانیان محیطی آرام و ایمن و زیبا با امكانات رفاهى و خدمات پزشكى بروز می باشد كه با هدف ارائه خدمات زیبایی و مراقبتى پوست در خدمت شما عزیزان می باشد.

این درمانگاه با همكاری متخصصین پوست و مو و بهترین دکتر کاشت مو در تبریز در كنار پرسنل با تجربه و به روز ترین تكنولوژی های جهان و تجهیزات پزشكى كه مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و استانداردهای FDA آمریكا می باشد آماده ارائه خدمات پوست و مو و لاغری و لیزر می باشد .

آدرس : تبریز، ولیعصر، خیابان رودکی، کلینیک زیبایی ایرانیان
تلفن تماس : 04133335622

كلينيك ليزر و زيبايي آسيا با سابقه فعاليت اختصاصی  از سال 1387 در زمينه بیماریها و مشکلات پوست و مو، بیماریهای آمیزشی و مشکلات زيبايي با همکاری اساتید و پزشکان با تجربه، يكي از طلايه‌داران این رشته در زمینه كاشت مو، ليزر و جراحیهای زیبایی و سایراقدامات مربوط به زيبايي در تبریز و استان آذربايجان‌شرقي بوده و همواره از آخرين متد و جديدترين تكنيكها و روشهاي روز دنيا در درمان بيماران و مراجعين بهره جسته است؛ در این کلینیک پزشکان حاذق بسیاری مشغول به فعالیت هستند که می توان گفت یکی از بهترین دکتر کاشت مو در تبریز در این کلینیک خدمات ارائه می دهند.

خدمات کلینیک آسیا :
آدرس : تبریز، اول خيابان 17شهريور قديم، روبروي بانك صادرات، پلاك 47، طبقه دوم
تلفن تماس : 35543411 – 041

کلینیک زیبایی دکتر منیری یکی از بهترین کلینیک ها در شهر تبریز می باشد که خدمات بسیار متنوع و خوبی را در خدمت مردم عزیز این شهر قرار می دهد؛ در این کلینیک پزشکان و پرسنل بسیار حاذقی مشغول به فعالیت اند که دکتر منیری خود یکی از بهترین دکتر کاشت مو در تبریز می باشند که تجربه بسیار درخشانی در این زمینه دارند.

خدمات کلینیک زیبایی دکتر منیری :
آدرس : تبریز، خیابان ولیعصر، فلکه همافر، خیابان نگین پارک، نبش کوچه نسیم 2، طبقه 3، واحد3
تلفن تماس : 04133204317

کلینیک فائق اولین مرکز مجهز به دستگاه اتوماتیک کاشت مو در ایران می‌باشد که با پرسنلی مجرب تحت نظر پزشکان متخصص پوست و مو (خانم دکتر آذین دلیلی و آقای دکتر کیوان جاویدنیا) اقدام به کاشت می‌کند؛ این کلینیک با بیش از یک دهه تجربه به عنوان پیشتاز کاشت مو در شمال غرب با پذیرش هنرمندان و ورزشکاران از سراسر کشور و کشورهای خارجه به شهرتی بین‌المللی نیز دست یافته است؛ در این کلینیک خدمات بسیاری در زمینه زیبایی ارائه می شود که موجب جلب توجه مردم بسیاری شده است.

در این کلینیک علاوه بر کاشت مو کلیه خدمات زیر به مراجعین محترم ارائه می گردد:
آدرس : تبريز، شهرك رشديه، بلوار گلديس، نبش خيابان سعدي، پشت پمپ بنزين رشديه، پلاك 36
تلفن تماس : 36663333 41

برای انجام کاشت مو، بهترین دکتر کاشت مو در تبریز می تواند از روش های متفاوتی استفاده کند که هر روشی شرایط خاصی برای انجام دادن دارد، برخی از روش ها منسوخ شده و کاربردی ندارند و برخی نیز کاربرد بسیار زیادی دارند که موجب جلب نظر بسیاری از پزشکان و بیماران شده است؛ در ادامه روش های مختلف کاشت مو را برایتان ذکر خواهیم کرد:
کاشت مو به روش FUT
برای انجام کاشت مو به روش FUT باید دکتر برش هایی را پشت سر ایجاد کند تا بتواند نواری از پوست را بردارد و پس از آن فولیکول ها را دانه به دانه به محل مورد نظر انتقال می دهند؛ در گذشته این روش رقیبی نداشت و به عنوان بهترین روش در نظر گرفته می شد اما اخیرا با پیدایش روش های جدید، این روش کاربرد کمتری دارد.

کاشت مو به روش FIT
کاشت مو به روش FIT یکی از محبوب ترین روش ها در جهان محسوب می شود که حتی با نام FUE نیز شناخته می شود که به معنی استخراج واحد های فولیکولی می باشد؛ در این روش طریقه برداشت فولیکول ها و انتقال آن ها به سر به صورت دانه ای می باشد.

کاشت مو به روش SUT
کاشت مو به روش SUT روش دیگری برای کاشت مو می باشد که در این روش برای استخراج کردن گرافت ها از دستگاه خودکار استفاده می شود و قوانین کاشت در این روش مانند روش FIT می باشد اما استفاده کردن از دستگاه اتوماتیک در این روش سرعت کار را بالا می‌برد.

کاشت مو به روش BHT
در این روش برای کاشت مو، از موهای بدن مانند موهای سینه و ریش و پشت استفاده می شود که پایه این روش، FIT می باشد که در این روش از تکنیک های SUT و MFIT بهره برده می شود؛ از این روش بیشتر برای افزایش تراکم و بهبود نتایج کاشت مو استفاده می‌شود زیرا تعداد گرافت‌هایی که از بدن برداشت می شوند بسیار محدود هستند؛ پس انتخاب این روش به عنوان روش اصلی کاشت مو مناسب نیست و توصیه نمی‌شود.

کاشت مو با عوارضی ممکن است همراه باشد که این عوارض شامل موارد زیر می باشند :

برای کاشت مو باید هزینه هایی را به بهترین دکتر کاشت مو در تبریز پرداخت کرد تا ایشان بتواند کاشت را انجام دهد اما نکته بسیار مهم این است که برای کاشت مو روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از روش ها هزینه متفاوتی دارند که متناسب با هر روشی باید هزینه ای را پرداخت کرد؛ از موارد دیگری که تاثیر بسیار زیادی در هزینه دارند می توان به تعداد گرافت های برداشته شده و کاشت شده اشاره کرد زیرا هر چه تعداد گرافت ها بیشتر باشد باید هزینه بیشتری را پرداخت کرد.

در صورتی که می خواهید از هزینه کاشت مو در تبریز اطلاعات کافی کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

کلام آخر
از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکر و ممنون هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین دکتر کاشت مو در تبریز دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

سلام دوست عزیز خوشحالیم که راضی بودید.

.

.

سلام ممنون از سایت بسیار خوبتون.

.

.

سلام دوست عزیز ممنون از نظر مثبتون.

.

.

سلام ممنون از سایت خوبتون.

.

.

سلام دوست عزیز خوشحالیم که راضی بودید.

.

.

سایت پزشکا یکی از برترین و پر بازدیدترین وب سایتهای تخصصی در زمینه آرایشی و بهداشتی،‌ سلامتی و زیبایی می باشد.

علاوه بر این سایت پزشکا جدید ترین کالاهای حوزه های آرایشی و بهداشتی،‌ سلامتی و زیبایی رو نقد و بررسی می کند
   
سلام دوست عزیز خوشحالیم که راضی بودید.

.

.

سلام ممنون از سایت بسیار خوبتون.

.

.

سلام دوست عزیز ممنون از نظر مثبتون.

.

.

سلام ممنون از سایت خوبتون.

.

.

سلام دوست عزیز خوشحالیم که راضی بودید.

.

.

ادامه پاسخ به چند سوال پر تکرار:

آیا می توانم موهایم را بعد از کاشت لمس کنم؟
به مدت دو یا سه روز پس از جراحی، حتی به آرامی به پیوندهای خود دست نزنید و حداقل به مدت پنج روز از برخورد مستقیم آب به ناحیه گیرنده خودداری کنید. با رقیق کردن شامپو در یک فنجان پلاستیکی و به آرامی اجازه دادن به شامپوی آبکی روی محل جراحی، ناحیه پیوند را تمیز کنید. به همین ترتیب آبکشی کنید.

چگونه می توانم بعد از کاشت مو بخوابم؟
پس از کاشت مو، باید به پشت و رو به بالا بخوابید. شما در حالی که سر خود را روی یک بالش گردن می خوابید تا سر خود را در وضعیت صحیح بالا نگه دارید. از چرخیدن و چرخاندن یا خوابیدن روی شکم خودداری کنید.
برای مشاوره رایگان و بهترین کلینیک کاشت مو در تبریز با کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند با شماره 09120086192 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *